Járja körbe iskolánkat online!

virtualisTura.jpg
Járja körbe iskolánkat virtuális túránk segítségével. A túra során bekukkanthat egy osztályterembe, megnézheti ebédlőnket, vagy akár az aulát, ahol mindig zajlik az élet.

virtuális túra start >

Ismerje meg iskolánkat!

Heti ige


„Mert az Úr szemei áttekintik az egész földet, és ő megmutatja erejét azoknak, akik tiszta szívvel az övéi.”
(2Krónikák 16:9)

 

 

Iskolai média

Hallgassa meg Iskolarádiónk legfrissebb adását:

Iskolaújság

Olvassa el Iskolaújságunk aktuális számát PDF formátumban:

Lajtorja 2014 október

Fenntartó

Tiszántúli Református Egyházkerület
Fenntartónk a Tiszántúli Református Egyházkerület. Az intézmény honlapja>



Nemzeti Tankönyvkiadó SMART referencia iskola
gyisz_logo.jpg debreceni_reformatus_hittudomanyi_egyetem_logo.png

Facebook

Eredmények

Diákjaink, akikre büszkék vagyunk

Az iskola Kölcsey plakettjét és a PRO Eminencia Alapítvány pénzjutalmát kapja minden tanév végén az a végzős tanuló, aki a nyolc évfolyam során végig kiváló tanulmányi eredményt ért el és közösségi munkája is kiemelkedő volt. A kitüntetés és a jutalom átadására a tanévzáró ünnepségen kerül sor.

KITÜNTETETTEK
Kárai Attila (1997), Nagy Zoltán (1998), Rácz Borbála (1999), Méhész Ágoston (2000), Popovics Nóra (2001), Kovács Szandra (2002), Papp Zsuzsa (2003), Kocsel Natália (2004), Szikszay László (2005), Hidasi Flóra (2006), Győry Péter (2007), Módis László (2008), Hagymási Alexandra (2009), Nagy Kristóf Pál (2010), Tamus Elvira Viktória (2011), Hinnah Barbara (2012), Petruska Fatima (2013), Nagy Benedek Soma (2014)

Az iskola Kölcsey plakettjét kapja minden tanév végén az a közösség, amelyik az adott tanév során a legjobb teljesítményt nyújtotta.

KITÜNTETETTEK
Torna-aerobik csapat (1998), VOX IUVENTUTIS Gyermekkar (1999), Kicsinyek Kórusa (2000), Fiú kosárlabda-szakosztály (2001), 8.b osztály (2002), Sakk-szakosztály (2003), Cserkészcsapat (2004), Lajtorja szerkesztőbizottsága (2005), Diák-önkormányzat (2006), Atlétika-szakosztály (2007), Iskolarádió szerkesztőbizottsága (2008), Úszó-szakosztály (2009), Labdarúgó csapat III. korcsoport (2010), Műfalmászó-szakosztály (2011), VOX IUVENTUTIS Gyermekkar (2012), Aerobik-szakosztály (2013) Kicsinyek Kórusa (2014)

 

 



                                                TANULMÁNYI ÉS SPORTVERSENYEK EREDMÉNYEI 

                                                                  A 2014/2015. TANÉVBEN 

 

 

 

Református Iskolák Országos  Mesemondó, Meseíró, Kézműves és Szépíró Találkozója

Tiszakécskei Református Általános Iskola
2014. november 7.


Mesemondó verseny
2. évfolyam

Arany minősítés: Rácz Dorottya


4. évfolyam
Bronz  minősítés: Péter-Szarka Teodóra

5. évfolyam
Arany minősítés: Berkes Petra

 

6. évfolyam

Különdíj: Fazekas Fanni

Meseíró verseny
4. évfolyam
Bronz  minősítés: Gacsályi Borbála


5. évfolyam
Arany minősítés: Vitéz Anna


6. évfolyam
Arany minősítés: Bán-Földvári Lóránt 

Bronz minősítés: Csorba Zsuzsanna


Szépíró verseny

4. évfolyam
Arany minősítés: Musta Rebeka

5. évfolyam
Arany minősítés: Komódi Lili

 

Kézműves csapatverseny


4. évfolyam
Ezüst minősítés: Pasztercsák Lili, Szűcs Emese, Zákány Dorka

 

6. évfolyam
Ezüst minősítés:   Császár Orsolya, Császár Zsófia, Taricska Bianka

 

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló
2014. október 17. 

3. évfolyam

1. helyzés:  Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                   Nagy Károly Péter, Pataky Panna, Szilágyi Bence. Tamus Ármin
                      

                                A csapat bejutott az országos döntőbe!

5. évfolyam

3. helyzés:  Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                  Héty Emese, Héty Hajnalka, Kálmánchelyi Bence, Nagy Bence


   




                                               TANULMÁNYI ÉS SPORTVERSENYEK EREDMÉNYEI 

                                                                  A 2013/2014. TANÉVBEN 

 

 



MAZSI MATEK feladatmegoldó páros verseny a Tiszántúli Református Egyházkerület általános iskolái számára
Hajdúböszörmény, Baltazár Dezső Református Általános Iskola
2014. május 9.



1. helyezés: Szilágyi Bence 2.d, Nagy Péter 2.z

2. helyezés: Tamus Ármin 2.z, Szabó Vera 2.b

5. helyezés: Sipos Anna 2.z,  Fazakas Bálint  2.c

 

 

Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny megyei forduló

2. helyezés: Ráday Zsófia 8.b és Vastag Emese 8.b holtversenyben

 

 

AEROBIK Diákolimpia Országos Döntő
Budapest
2014. április 30.

 


Egyéni
1. helyezés: Bökönyi Klaudia

Trió
1. helyezés: Csarnai Dorina, Erdős Petra, Goda Kamilla

2. helyezés: Bródi Bianka, Ormós Leona, Tácsik Hanga

 

Csoport
1. helyezés: Csarnai Dorina, Erdős Petra, Goda Kamilla, Ónadi Zsófia

 

 

 

BENDEGÚZ Környezetismeret Verseny megyei forduló

 

1. helyezés: Adomán Luca Rebeka 3.b   Tanulónk bejutott az országos döntőbe!

 

 

BENDEGÚZ Nyelvész Verseny megyei forduló

 

4. helyezés: Berkes Zsófia

5. helyezés: Barna Zsófia

 

 

BENDEGÚZ Matematikai Verseny megyei forduló

 

1. helyezés: Sós Jázmin 2.c     Tanulónk bejutott az országos döntőbe!

 

5. helyezés: Vágó Botond 2.d

 

 

Hatvani Prózamondó Verseny Megyei Döntő

Hatvani István Általános Iskola

2014. április 30.

 

1. helyezés: Varga Marcell 4.e

 

 

Alapműveleti Matematika Verseny Megyei Döntő

4. évfolyam

3. helyezés: Nagy Bence

4. helyezés: Békési Dániel

5. évfolyam

 

3. helyezés: Galambos Árpád

6. évfolyam

1. helyezés: Hajkó Bálint        Tanulónk bejutott az országos döntőbe!

3. helyezés: Gajdos Balázs 

 

 

 

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny Megyei Döntő

7. évfolyam
2. helyezés:  Vásárhelyi Anna Mária 7.b

 

 

Országos Angol Nyelvi Verseny Megyei Döntő

 

7. évfolyam
1. helyezés: Szakál Vince Abosa  7.c      Tanulónk bejutott az országos döntőbe!

 

 

 

"Ne szóljon igéd hiába" Országos Református Bibliai Történetmondó Verseny
Gyula (Magvető Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda Közös  Igazgatású Gyulai Református Közoktatási Intézmény)
2014. április 24.

Bibliai történetmondás

Honti Borbála       7.c     I. helyezés
Kiss Eszter           8.z     I. helyezés
Vincze Rebeka     4.c     II. helyezés
 Vas Rebeka        6.z     IV. helyezés

Illusztrációs- és rajzpályázat

Szilágyi Dorka 1.b        II. helyezés

Kovács Réka Sára 5.a   II. helyezés

 

 

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Országos Döntő

Kecskemét
2014. április 16-18.

Egyéni

2. évfolyam

 

52. helyezés: Szabó Vera 2.b


5. évfolyam
 
36. helyezés: Dóka Gabriella  5.c


 

6. évfolyam
 

18. helyezés: Hajkó Bálint 6.b

 


 

Városi Tanulmányi Verseny
Kinizsi Pál Általános Iskola
2014. április 16.


Matematika


Egyéni

2. évfolyam

4. helyezés: Tamus Ármin

5. helyezés: Szilágyi Bence

4. évfolyam

1. helyezés: Nagy Bence Botond

3. helyezés: Békési Dániel

Csapat

1. helyezés:   Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

 

Informatika 

 

1. helyezés: Tatai Ottó 4.a

 

Prózamondás


2. helyezés:  Berkes Petra 4.a

 

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei eredményei

2. helyezés:  Boruzs Csenge 2.b

                      Sztojka Albert 2. b

3. helyezés: Gajdos Balázs 6.z

 

Református Iskolák Országos Úszóbajnoksága, X.Széchy Tamás Emlékverseny

Mezőtúr, 2014. április 11-12.

Az általános iskolák pontversenyében :   II.HELY

A legeredményesebb úszó különdíjat  nyerte:  Rádai Máté

 

Érmeseink:

ARANY:

1.       Rádai Máté       II.korcsoport  50 m gyors

2.       Rádai Máté       II.korcsoport 50 m mell

3.       Rádai Máté       II.korcsoport 50 m hát

4.       Rádai Máté       II.korcsoport  25m pillangó

5.       Tóth Tamara     II.korcsoport  25m pillangó

6.       Szolnoki Alexandra     IV.korcsoport 50m hát

7.       Szolnoki Alexandra     IV.korcsoport 50 m mell

8.       III.korcsoport  4x50 m fiú gyorsváltó :  Rádai Máté,Kardos Márton,Rácz Illés,Rácz Kornél

9.       III.korcsoport 4x50m fiú vegyes váltó:  Rádai Máté, Kardos Márton,Rácz Illés ,Rácz Kornél

EZÜST:

1.       Tóth Tamara       II.korcsoport   50m gyors  

2.       Kardos Márton   III. korcsoport  50m gyors

3.       Kardos Márton   III.korcsoport  50m hát

BRONZ:

1.       Tóth Tamara      II.korcsoport  50m mell

2.       Tóth Tamara      II.korcsoport  50m  hát

3.       Kardos  Márton   III.korcsoport  50m  mell

4.       Rácz Illés            III.korcsoport  50 m pillangó

5.       Szolnoki Alexandra   IV. korcsoport  50m pillangó

6.       Szolnoki Alexandra  IV.korcsoport  50m gyors

7.       II.korcsoport  4x50 m lány gyorsváltó :  Kuti Kitti,Lukácsi Boglárka,Tóth Tamara,Győri Zsófia

8.       II.korcsoport 4x25m lány vegyes váltó : Kuti Kitti,Lukácsi Boglárka,Tóth Tamara,Győri Zsófia

9.       IV.korcsoport 4x50m lány vegyes váltó:  Fekésházy Eszter,Fekete Alexandra,Linczer Ágnes,Szolnoki Alexandra

Az iskola úszóválogatottja,a verseny pontszerzői:

1.       Jakab Károly

2.       Nagy Károly Péter

3.       Lukácsi Blanka

4.       Dóka Mercédesz

5.       Garamvölgyi Levente

6.       Garamvölgyi Vince

7.       Rádai Máté

8.       Oláh Máté

9.       Bulik Janka

10.    Rogovits-Fehér Krisztina

11.    Győri Zsófia

12.    Lukácsi Boglárka

13.    Tóth Tamara

14.    Kuti Kitti

15.    Fekésházy Eszter

16.    Fekete Alexandra

17.    Rácz Kornél

18.    Kardos Márton

19.    Rácz Illés

20.    Linczer Ágnes

21.    Szolnoki Alexandra

 

 


" Velünk az Isten" Országos Bibliaismereti Verseny
Kecskemét, 2014. április 4-5.

2. helyezés:  Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

 

A csapat tagjai    
Blazsek Boldizsár, Már Balázs, Pál Dorottya, Sándor Csenge, Vágó Botond - valamennyien 2.d osztályos tanulók.  


Kyokushin Karate Diákolimpia döntő

Veszprém, 2014. március 29.


Gyerek.I. kategória - női 29 kg küzdelem

1. helyezés:  Csaplovics Enikő 3.d


Gyerek.I. kategória - női formagyakorlat

2. helyezés: Csaplovics Enikő 3.d



Kyokushin Karate Diákolimpia elődöntő

Nyíradony, 2014. március 8.


Gyerek.I. kategória - női 29 kg küzdelem

1. helyezés: Csaplovics Enikő  3.d


Béres Ferenc Népdal- és Zsoltáréneklő Verseny
Budapest, Julianna Református Általános Iskola
2014. március 28.



Arany minősítés

Horváth Nikolett

 

Veress Hunor 

 

Arany minősítés és 2. helyezés

Vass Rebeka  


Ezüst minősítés

 

Molnárfi Melinda 

Csoportos kategória


Alsó tagozat


1. helyezés : Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

 

                    Sztányi Anna, Nagy Kamilla, Pető Boróka, Balogh Petra

 

                    Zákány Dorka, Kovács Eszter, Szűcs Emese, Kiss Mirtill Laura 


Felső tagozat

2. helyezés : Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                    Beeri Lídia , Fecske Benjámin , Péter-Szarka Benedek
                      
                    Bacsó Vivien, Szabó Euniké,  Szepesi Emese, Elek Petra

 

 

 

Megyei Népdaléneklési Verseny

Debrecen-Józsa Közösségi Ház

2014. március 28.

 

2. helyezés: Veres Réka 1.a

 

 

 

“Nincs március Petőfi nélkül” városi tanulmányi verseny

Petőfi Sándor Általános Iskola

2014. március 25


Matematika

 

1. évfolyam

5. helyezés: Szilágyi Dorka 1.b

 

2. évfolyam

3. helyezés: Szilágyi Bence 2.d

4. helyezés: Pataki Panna 2.b

 

 

 

Református Általános Iskolák Országos Angol Nyelvi Versenye 
Ceglédi Református Általános Iskola
2014. március 24.

5. évfolyam:
3. helyezés:  Galambos Árpád 5.b

3. helyezés:  Nagy Márta 5.c


6. évfolyam:

2. helyezés: Berki Lóránt  6.b

3. helyezés: Kálmánchelyi Dóra  6.b  

 

7. évfolyam:

3. helyezés: Szakál Vince Abosa 7.c

 

8. évfolyam:
3. helyezés: Pataki Lajos  8.b 

 

 

Református Iskolák XI. Országos Magyar Versenye
Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola
2014. március 21.


Anyanyelvi ismeretek + szövegértés  -  komplex feladatsor

6. évfolyam
2. helyezés: Gajdos Balázs 6.z


7. évfolyam
2. helyezés: Vásárhelyi Anna Mária 7.b

 

Prózamondás

3. évfolyam
1. helyezés: Péter-Szarka Teodóra 3.z

 

5. évfolyam
3. helyezés: Keserű Norbert 5.z


7. évfolyam
2. helyezés: Balogh Zsófia 7.b

 

 

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Megyei Döntő
2014. március 18.

Egyéni

2. évfolyam

1. helyezés: Szabó Vera 2.b

Tanulónk bejutott az országos döntőbe!


5. évfolyam
 
3. helyezés: Dóka Gabriella  5.c


Tanulónk bejutott az országos döntőbe!


6. évfolyam

2. helyezés: Hajkó Bálint 6.b


Tanulónk bejutott az országos döntőbe!


Csapat
 
2. évfolyam


1. helyezés: Pataky Panna Ildikó 2.b, Szabó Vera 2.b, Szilágyi Bence 2.b

6. évfolyam
 
2. helyezés: Gajdos Balázs 6.z, Hajkó Bálint, 6.b, Kálmánchelyi Dóra 6.b



 

VIII. Országos Multimédiás
Bibliaismereti Verseny, Szentes

Kiss Bálint Református Általános Iskola
2014. március 7.

3-4. évfolyam
1. helyezés: Kiss Eszter - Kálmánchelyi Bence

5-6. évfolyam

2. helyezés: Gajdos Balázs - Péter-Szarka Benedek

7-8. évfolyam

1. helyezés: Nagy Benedek Soma - Szabó Péter Csaba


Prezentációs verseny

2. helyezés: Batta Laura

 


Kölcsey Napok – Városi Tanulmányi Verseny

Debrecen, Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

2014. január 22.

 

Angol nyelv

 

5-6. évfolyam

7. helyezés: Balogh Rita 6.B., Nagy Balázs 6.B.


7-8. évfolyam

3. helyezés: Kiss Tamara 8.B., Ráday Zsófia 8.B.

 

Biológia prezentációs verseny

 

8. évfolyam

4. helyezés: Molnárfi Melinda 8.Z.

7. helyezés: Rózsa Katalin 8.Z.

 

Magyar nyelv és irodalom csapatverseny

 

3-4. évfolyam

1. helyezés: Berkes Petra 4.A., Komódi Lili 4.Z., Valach Mihály 3.D.

 

Matematika

 

5. évfolyam

1. helyezés: Dóka Gabriella 5.C.


6. évfolyam

2. helyezés: Gajdos Balázs 6.Z.


7. évfolyam

1. helyezés: Bedő Gábor Áron 7.Z.


8. évfolyam

3. helyezés: Szávó Bence 8.Z.

 

Műveltségi vetélkedő

 

6-8. évfolyam

2. helyezés: Bobák Sándor 6.B., Rabb Alexandra 7.B., Nagy Bence 7.B.

 

Német nyelv

 

7-8. évfolyam

3. helyezés: Bártfai Zoltán 8.B., Linzenbold József 8.B.

 

Rajz

 

3-4. évfolyam

3. helyezés: Kálmán Anna 4.Z.


5-6. évfolyam

2. helyezés: Császár Orsolya 5.B.


7-8. évfolyam

3. helyezés: Ormós Zsaklin 8.B.

 

Vetélkedő a matematika csodáinak világában


2. évfolyam

 5. helyezés: Horvát Nikolett 2.Z., Nagy Károly Péter 2.Z.

 

Bibliaismereti verseny

 

4-5. évfolyam

1. helyezés: Bán-Földváry Loránd 5.B., Fehér Koppány Levente 5.B.

 

 

Úszás Diákolimpia Megyei Döntő
2014 január 22.

II. korcsoport

50 méteres fiú hátúszás
3. helyezés: Rádai Máté


50 méteres leány gyorsúszás
4. helyezés: Tóth Tamara

 

4X50 méteres leány gyorsváltó
5. helyezés: Győri Zsófia, Kuti Kitti, Lukácsi Boglárka, Tóth Tamara

 

50 méteres fiú gyorsúszás
6. helyezés: Rádai Máté


III. korcsoport

100 méteres  leány hátúszás
4. helyezés: Fekete Alexandra

100 méteres leány gyorsúszás
5. helyezés: Fekésházy Eszter


50 méteres leány mellúszás
5. helyezés: Fekésházy Eszter

 

IV. korcsoport


100 méteres  leány hátúszás

2. helyezés: Szolnoki Alexandra


100 méteres leány gyorsúszás
3. helyezés: Szolnoki Alexandra

 

 

 

Olvassunk könyvbarátok!  -  vetélkedő a Református Kollégium Nagykönyvtárában

 

3. helyezés: Csécsei Hanna, Dóka Gabriella, Molnár Tamara  -  5.c  osztályos tanulók

 

 

Bolyai János Anyanyelvi Csapatverseny Országos Döntő

Tata, 2013. december 7.

 

3. évfolyam

 

11. helyezés: Kovács Eszter, Kupecz Anna, Péter-Szarka Teodóra, Hamza Virág Csenge

                                       

8. évfolyam


10. helyezés: Ráday Zsófia, Vastag Emese, Nagy Johanna Lili, Molnár Krisztián

 

Játék és Gondolkodás Természettudományi Csapatverseny
Szent József Gimnázium 
2013.december 3.
 

6. évfolyam:

3. helyezés:  Gyarmati Andrea, Garda Krisztina, Kálmánchelyi Dóra  -  6.b

7-8. évfolyam:

3. helyezés: Molnár Krisztián, Nagy Johanna Lili, Pataki Lajos  -  8.b 

 


Országos Református Adventi Szavalóverseny

Kunhegyes 2013. november 29.

 

5. évfolyam

1. helyezés: Bellon Bíborka 5.c

 

7. évfolyam

2. helyezés: Balogh Zsófia 7.b

 

8. évfolyam

Különdíj: Elek Petra 8.z

 


"Reading in English" angol olvasási verseny megyei döntője

1 helyezés: Berki Lóránt 6.b   

3
. helyezés: Ordasi Gergely 6.b és Vida Lilla 6.z  

 

 

Debreceni Református Kollégium Gimnáziumának Regionális Tehetségkutató Angol Nyelvi Versenye
2012. november 12.

3. helyezés: Vastag Emese 8.b
4. helyezés: Ráday Zsófia 8.b

 

 

Fazekas Mihály Általános Iskola által szervezett megyei angol nyelvi rejtvényfejtő verseny 

4. helyezés:   Batta Laura 6.b, Kálmánchelyi Dóra 6.b             

5. helyezés:   Pataki Lajos 8.b, Svélecz Péter 8.b

         

Országos Református Zsoltáréneklő Verseny
  
Budapest, Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda
2013. november 22.

I. korcsoport
Ezüst minősítés: Kiss Borbála 2.z

II. korcsoport
Arany minősítés: Sztányi Anna 3.z

III. korcsoport
Ezüst minősítés: Harcsa Regina 4.z

IV. korcsoport
Ezüst minősítés: Szalóki Laura 5.z

V. korcsoport
Arany minősítés: Vas Rebeka 6.z

VI. korcsoport
Arany minősítés és különdíj: Szepesi Emese 7.z

VII. korcsoport
 Arany minősítés és 1. helyezés: Molnárfi Melinda 8.z

Ki tud több  zsoltárt? kategória
1. helyezés: Nagy Benedek Soma 8.z 


Nyelvművelő Országos Verseny
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
2013. november 13.

3. helyezés: Ráday Zsófia 8.b


Bolyai János Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója

2013. november 8.

 

3. évfolyam

 

2. helyezés: Kovács Eszter, Kupecz Anna, Péter Szarka Teodóra, Hamza Virág Csenge

                                       A csapat bejutott az országos döntőbe!

 

4. évfolyam

 

2. helyezés: Balogh Dorottya Ágnes, Nagy Anna Viktória, Rizán Zsombor, Szabó Zsuzsanna

 

3. helyezés: Barna Zsófia, Berkes Petra, Horvát Alexandra, Jankó Dóra

 


8. évfolyam

1. helyezés: Ráday Zsófia, Vastag Emese, Nagy Johanna Lili, Molnár Krisztián

                                    A csapat bejutott az országos döntőbe!



Menzetközi Komplex Verseny
Debrecen, Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI
2013. november 8.

Úszás

1. helyezés

I. korcsoport
25 m mell: Jakab Károly

II. korcsoport
25 m gyors: Kuti Kitti

III. korcsoport
50 m gyors: Fekete Alexandra

IV. korcsoport
50 m gyors: Linzer Ágnes

2. helyezés

II. korcsoport
25 m gyors: Lukácsi Boglárka

II. korcsoport
25 m gyors: Garamvölgyi Levente

III. korcsoport
50 m gyors: Fekésházy Eszter

3. helyezés

I. korcsoport
25 m gyors: Bulik Janka

II. korcsoport
25 m gyors: Garamvölgyi Vince

4. helyezés

II. korcsoport
25 m mell: Rogovits-Fehér Krisztina

I. korcsoport
25 m hát: Kiss Dorottya



Református Iskolák Országos  Mesemondó, Meseíró, Kézműves és Szépíró Találkozója
Tiszakécskei Református Általános Iskola
2013. november 8.


Mesemondó verseny

4. évfolyam
Ezüst  minősítés: Cserta Dóra    4.c

5. évfolyam
Ezüst minősítés: Kovács Marietta   5.c


Meseíró verseny

3
. évfolyam
Ezüst minősítés: Kótai Kitti 3.c 


Szépíró verseny

3. évfolyam
Bronz minősítés:  Tímár Lilianna 3.c 


4. évfolyam
Arany minősítés: Soltész Nóra 4.d

5. évfolyam
Ezüst minősítés: Császár Orsolya 5.b

6. évfolyam
Ezüst 

minősítés: Gyarmati Andrea 6.b



Református Iskolák XVII. Országos Tanulmányi Versenye
Debrecen
2013. október 25.


Komplex tanulmányi verseny
3-4. évfolyam
1. helyezés: Czapp Vilmos, Demeter Zsuzsa, Nagy Bence Botond
                  
Angol nyelv
5-6. évfolyam
2. helyezés: Berki Lóránt, Kálmánchelyi Dóra

Angol nyelv
7-8. évfolyam  
2. helyezés: Gerda Dorina, Pataki Lajos

Bibliaismereti vetélkedő
5-6. évfolyam
3. helyezés: Gajdos Balázs, Péter-Szarka Benedek
                    
Matematika
7. évfolyam
1. helyezés: Bedő Gábor Áron

Biológia prezentációs vetélkedő
7-8. évfolyam
1. helyezés: Csepreghy Krisztina
                     
Rajz
5-6. évfolyam
2. helyezés: Kovács Réka Sára



Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló
2013. október 11. 

3. évfolyam

6. helyzés:  Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                   Csaplovics Enikő, Veréb Gergely, Kálmán Borisz, Kiss Mária


5. évfolyam

4. helyzés:  Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                  Kapusi Viktória, Dóka Gabriella, Király Nikoletta, Gáspár Dorottya
  

6. évfolyam

2. helyzés:  Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                  Hajkó Bálint 6.b, Gajdos Balázs 6.z,
                  Kálmánchelyi Dóra 6.b, Zemlényi Regina 6.b



                                              TANULMÁNYI ÉS SPORTVERSENYEK EREDMÉNYEI 

                                                                  A 2012/2013. TANÉVBEN 



Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny megyei forduló

2. helyezés: Ráday Zsófia 7.b
4. helyezés: Vastag Emese 7.b


Vívás Diákolimpia Országos Döntő
Férfi kard
IV. korcsoport

6. helyezés: Urbán Ádám 8.b

'Reading in English'  megyei angol nyelvű olvasási-szövegértési verseny:

 1. helyezés:    Szolnoki Alexandra  6.b                         


Herman Ottó Természetismereti Tesztverseny országos döntője

Budapest, 2013. május 26. 

4. évfolyam:

1. Sarkadi Máté 4.c

6. Czapp Sebestyén 4.c

8. Németi Márton 4.z

 

5. évfolyam

5. Zemlényi Regina 5.b

5. Gajdos Balázs 5. z

6. Hajkó Bálint  5.b

 

6. évfolyam:

7. Krizsán Gábor 6.c

8. Szőke Kincső 6.z

9.Szörényi Máté 6.c

10. Vásárhelyi Annamária 6.b


7. évfolyam

2. Pataki Lajos 7.b

 

MAZSI MATEK feladatmegoldó páros verseny a Tiszántúli Református Egyházkerület általános iskolái számára
Hajdúböszörmény, Baltazár Dezső Református Általános Iskola
2013. május 10.

1. helyezés: Csaplovics Enikő 2.d, Veréb Gergely 2.e

2. helyezés: Fazekas Bálint 2.z, Kálmán Borisz 2.c

8. helyezés: Kiss Mária 2.b, Ócsai Réka 2.b

Bolyai János Megyei Matematika Verseny
Bolyai János Általános Iskola, Debrecen 
2013. május 10.

3. évfolyam
5. helyezés: Nagy Bence

4. évfolyam 
4. helyezés: Szőke Csenge

5. évfolyam 
2. helyezés: Kálmánchelyi Dóra

6. évfolyam 
1. helyezés : Csukás Ádám

8. évfolyam
5. helyezés : Füredi Szilárd

 

"Ne szóljon igéd hiába" Országos Református Bibliai Történetmondó Verseny
Gyula (Magvető Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda Közös  Igazgatású Gyulai Református Közoktatási Intézmény)
2013. április 30.

1. helyezés
Kovács Marietta 4.d

4. helyezés
Kenyeres Kincső 6.a

6. helyezés
Imre Boglárka 8.b


Református Iskolák Országos Atlétika Bajnoksága – Mezőtúr

2013. május 10.

 

II. korcsoport leány

I. hely (60m – 8,96mp) :  Rácz Vivien

I. hely – távolugrás (447cm): Rácz Vivien 4.d

Különdíj: Rácz Vivien 4.d

 

I.hely - svéd váltó: Rácz Vivien 4.d, Horváth Rebeka 3.b, Kató Csenge 4.b, Nagy Márta 4.b

 

II. korcsoport fiú

 

I. hely (800m): Oláh Máté Milán 3.b

 

III. hely- távolugrás: Oláh Máté Milán 3.b

 

I.hely – svéd váltó: Bökönyi Adrián 4.b, Oláh Máté Milán 3.b, Oláh Alekszandr Márk 3.b, Major Levente 3.b

 

III. korcsoport fiú

 

III.hely (800m): Elek Péter 5.a

 

IV. korcsoport leány

 

III. hely - magasugrás: Kiss Eszter 7.z

 

III. hely – svéd váltó: Kiss Eszter 7.z, Tácsik Lívia 7.b, Balla Barbara 8.b, Helmeczi Gréta 8.b

 

IV. korcsoport fiú

 

III.hely (100m): Szécsi András 8.c

 

I.hely (200m – 25,56mp): K. Nagy Tamás 8.b

 

I. hely – távolugrás (561cm): K. Nagy Tamás 8.b

 

Különdíj: K. Nagy Tamás 8.b

 

I. hely – svéd váltó: K. Nagy Tamás 8.b, Szécsi András 8.b, Oláh Marcell 8.b, Szabó Bence 8.b

 

Tollaslabda Országos Döntő

„A” I-II. korcsoport

2. helyezés: Tóth Kristóf 4.b


 

Herman Ottó országos biológia verseny - megyei forduló

2013.04.20.

 10. helyezett: Nagy Dávid 8.b

12. helyezett: Pataki Lajos 7.b

A Magyar Vöröskereszt Hajdú-Bihar Megyei Csecsemőápolási Versenye

 

III. helyezés:   Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
 
A csapat tagjai: Antal Fruzsina 7.z, Simon Nikolett 7.z, Szénási Klaudia Ivett 7.z

Kaán Károly Országos környezet- és természetismereti verseny megyei forduló

2013.04.12.

5. évfolyam

3. helyezett: Zemlényi Regina 5.b

 

6. évfolyam

11.helyezett  Bedő Áron 6.z



Országos Logo Számítástechnikai Tanulmányi Verseny
Budapest

5-6. évfolyam

1. helyezés: Barnóth Gábor


"PC-KISMESTER" Informatikai Verseny Országos Döntő
Miskolc

5. helyezés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola


A csapat tagjai: Rédai Attila 8.c, Szabó Bence 8.c, Szilágyi Balázs 8.c


Református Iskolák Országos Úszóbajnoksága
IX. Széchy Tamás Emlékverseny
Mezőtúr
2013. április 12-13.
 

III. korcsoport
Lányok

50 m hátúszás
1. helyezés: Szolnoki Alexandra

50 m gyorsúszás
3. helyezés: Szolnoki Alexandra

50 m mellúszás
3. helyezés: Szolnoki Alexandra

50 m pillangóúszás
3. helyezés: Szolnoki Alexandra

4 x 50 m vegyes váltó
3. helyezés: Balla Barbara, Fekete Alexandra, Helmeczy Gréta,  Szolnoki Alexandra

Az általános iskolák pontversenyében  iskolánk úszóválogatottja III.helyezést ért el.



Alapműveleti Matematika Verseny Megyei Döntő

4. évfolyam

2. helyezés: Dóka Gabriella

5. évfolyam

1. helyezés: Gajdos Balázs

Tanulóink bejutottak az országos döntőbe!


6. évfolyam

3. helyezés: Csukás Ádám 



Városi Matematika Verseny
Kinizsi Pál Általános Iskola
2013. április 24.

Egyéni

3. évfolyam

1. helyezés: Nagy Bence Botond


4. évfolyam

1. helyezés: Dóka Gabriella

Csapat

2. helyezés:   Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola



Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny megyei döntő:

7. évfolyam
4. helyezés:  Hinnah Richard 7.b

8. évfolyam:

7. helyezés: Szabó Zita 8.z



Alapműveleti Matematika Verseny körzeti döntő

4. évfolyam

1. helyezés: Dóka Gabriella
4. helyezés: Szőke Csenge
5. helyezés: Császár Orsolya
6. helyezés: Császár Zsófia

5. évfolyam

1. helyezés: Gajdos Balázs
2. helyezés: Zemlényi Regina
3. helyezés: Kálmánchelyi Dóra
4. helyezés: Hajkó Bálint 


6. évfolyam

2. helyezés: Csukás Ádám
3. helyezés: Bedő Gábor Áron

8. évfolyam

1. helyezés: Füredi Szilárd
3. helyezés: Borics Péter

Diákolimpia
2013. április - május

Labdarúgás

III. korcsoport fiúk – városi III. helyezés

A csapat tagjai:

alsó tagozat:

Major Sámuel 4.d, Czapp Sebestyén 4.c, Bökönyi Adrián 4.b

felső tagozat:

Fehér Viktor 5.b, Szabó Zsombor 5.b, Korompay Attila 5.b, Novotni Viktor 6.c, Deczki Máté 6.c, Oláh Szabolcs 6.b, Borbély Milán 6.b, K.Nagy Zsombor 6.b

 

Kosárlabda

III. korcsoport lányok – városi I. helyezés

A csapat tagjai:

alsó tagozat:

Szabó Zita 3.c, Vastag Gabriella 4.c, Szakál Dorisz 4.c

felső tagozat:

Kiss Bianka 5.z, Kiss Blanka 5.z, Szabó Gréta 6.c, Szilágyi Anna 6.c, Héjas Dorina 6.c, Baji Eszter 6.c, Kiss Sára 6.c, Major Panna 6.b, Nagy Alexandra 6.b




AEROBIK Diákolimpia Országos Döntő
Budapest
2013. április 28.

 Basic Aerobik

Egyéni
1. helyezés: Szatmári Anna

Páros
1. helyezés: Szatmári Anna, Illés Tamara

Csoport
1. helyezés: Bródi Bianka, Erdős Petra, Ónadi Zsófia, Tácsik Hanga


Sport Aerobik

Egyéni
1. helyezés: Bökönyi Klaudia
 
Trió
1. helyezés: Molnár Tamara, Nagy Dorina, Szőke Csenge

1. helyezés: Bökönyi Klaudia, Magyar Anna, Ökrös Janka

Megyei Mezeifutó Diákolimpia

2013. április 18.

 I. korcsoport- Fiú csapat

 1. helyezés:

Benke Berzsián 2.e, Bökönyi Adrián 1.b, Csirkés Péter 2.a,
Tacsi Hunor Temúdzsin 2.a, Vári-Patai Noel 2.e, Hacsi Ádám 2.b

 

II. korcsoport – Leány csapat

 2. helyezés:

Fitori Regina 4.b, Horváth Rebeka 3.b, Nagy Márta 4.d,
Rácz Vivien 4.d, Parti Eszter 4.b

 
II. korcsoport – Fiú egyéni

 3. helyezés:

Bökönyi Adrián 4.b

 

II. korcsoport – Fiú csapat

2. helyezés:

Bökönyi Adrián 4. b, Major Levente 3.b, Oláh Márk 3.b,
Oláh Máté 3.b, Balogh Zoltán 3.a

 

IV. korcsoport – Leány csapat

 2. helyezés:

Balla Barbara 8.b, Helmeczi Gréta 8.b, Tácsik Lívia 7.b,
Katona Ágnes 8.b, Szabó Anna 8.c

 

IV.korcsoport – Fiú csapat

 3.helyezés:

K.Nagy Tamás 8.b, Nagy Dávid 8.b, Oláh Marcell 8.b,
Szabó Bence 8.c, Szécsi András 8.b

 

" Velünk az Isten" Országos Bibliaismereti Verseny
   Kecskemét, 2013. április 5-6.

1. helyezés:  Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

           A csapat tagjai: Hamza Virág Csenge, Horváth Dorina Szaffi, Menyhárt Ágnes,
                                      Szász Eszter Dorka,Török Adél , 
                                      valamennyien 2.c osztályos tanulók


Béres Ferenc Népdal- és Zsoltáréneklő Verseny
Budapest, Julianna Református Általános Iskola
2013. március 27.

1. helyezés

Lehner Zalán 2.z - arany minősítés

2. helyezés

Harcsa Regina 3.z - arany minősítés

Szepesi Emese 6.z - arany minősítés

Különdíj

Kiss Borbála 1.z - arany minősítés

Molnárfi Melinda 7.z - arany minősítés

Arany minősítés

Kovács Marietta 4.d 

Kiss Blanka 5.z 


Csoportos kategória

2. helyezés : Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                      Beeri Lídia 5.z, Fecske Benjánim 5.z, Péter-Szarka Benedek 5.z
                    
                      Bacsó Vivien 6.z, Szabó Euniké 6.z, Elek Petra 7.z, Sas Nelli 8.z



Református Általános Iskolák Országos Angol Nyelvi Versenye 
Ceglédi Református Általános Iskola
2013. március 25.

5. évfolyam:
2. helyezés: Kálmánchelyi Dóra 5.b  

6. évfolyam:
1. helyezés: Parti Bence 6.b  

7. évfolyam:
1. helyezés: Pataki Lajos    7.b


Zrínyi Ilona/Gordiusz Matematikaverseny Megyei Döntő
2013. március 9.

Egyéni

3. évfolyam

1. helyezés: Nagy Bence Botond

Tanulónk bejutott az országos döntőbe!


5. évfolyam

2. helyezés: Hajkó Bálint


Tanulónk bejutott az országos döntőbe!


Csapat

3. évfolyam


3. helyezés: Héty Emese, Kálmánczhelyi Bence, Nagy Bence Botond

5. évfolyam

1. helyezés: Gajdos Balázs, Hajkó Bálint, Kálmánchelyi Dóra

VII. Országos Multimédiás
Bibliaismereti Verseny, Szentes

Kiss Bálint Református Általános Iskola
2013. március 8.

3-4. évfolyam
1. helyezés: Herczku Tamara 4.b, Németh Dorottya 4.z

5-6. évfolyam

4. helyezés: Balogh Noémi 6.b, Csukás Ádám 6.b

7-8. évfolyam

1. helyezés: Imre Boglárka 8.b, Petruska Fatima 8.b


"Csodát virágzik a jelen"
Református Iskolák Országos Versenye

Nyíregyháza, Jókai Mór Református Általános Iskola
2013. március 1.

Próza

I. korcsoport:
1. helyezés: Berkes Petra


Különdíj:
Elek Petra

Vers

II. korcsoport:
1. helyezés: Tulipán Márton


Anyanyelvi vetélkedő

5. évfolyam:
1. helyezés : Gajdos Balázs

6. évfolyam:
2. helyezés: Csukás Ádám

Úszás Diákolimpia Országos Döntő

Budapest, 2013. március 1.

 I. korcsoport

50 m gyorsúszás

2. helyezés: Jánossy Fanni

50 m hátúszás

3. helyezés: Jánossy Fanni


Városi angol olvasási verseny - 'Reading in English'
2012. december 10.

5-6. évfolyam

3. helyezés:    Szanics Márta   5.b           

Úszás Diákolimpia Városi Döntő
2012. november 28. Debrecen


1. helyezés

Jánossy Fanni I. korcsoport 50 m gyorsúszás
Jánossy Fanni I. korcsoport 50 m hátúszás

Szolnoki Alexandra  III. korcsoport  "A" kategória   100 m hátúszás

2. helyezés

Rácz Illés  III. korcsoport  "B" kategória   100 m hátúszás

3. helyezés

Papp János IV. korcsoport  "B" kategória   100 m hátúszás

4X50 m gyorsváltó II. korcsoport
Fekete Alexandra, Fekésházy Eszter, Jánossy Fanni, Kuti Kitti
 

Bolyai Matematika Csapatverseny Országos Döntő
2012. november 24. Budapest

3. évfolyam

8. helyzés:  Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                   Héty Emese 3.c, Héty Hajnalka 3.c,
                   Nagy Bence Botond 3.d, Vincze Nikolett 3.e
 
5. évfolyam

10. helyzés:  Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                  Hajkó Bálint 5.b, Gajdos Balázs 5.z,
                  Kálmánchelyi Dóra 5.b, Zemlényi Regina 5.b


                                         
Országos Református Zsoltáréneklő Verseny  
Budapest, Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda
2012. november 23.

I. korcsoport
Arany minősítés és 2. helyezés: Lehner Zalán 2.z

II. korcsoport
Arany minősítés: Harcsa Regina 3.z

III. korcsoport
Arany minősítés: Tordai Rebeka 4.z

IV. korcsoport
Ezüst minősítés: Vas Rebeka 5.z

V. korcsoport
Arany minősítés: Szepesi Emese 6.z 

VI. korcsoport
 Arany minősítés és 1. helyezés: Molnárfi Melinda 7.z

VII. korcsoport
Arany minősítés: Bellon Rebeka 8.z

Ki tud több  zsoltárt? kategória
1. helyezés: Nagy Benedek Soma 7.z 


Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló
2012. november 22. Hajdúszoboszló

6. évfolyam
4. helyezés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                    Magyar Anna, Papp Angelika, Szöllősi Petra, Tóth Sebestyén

8. évfolyam
2. helyezés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                    Katona Ágnes, Krizsán Virág, Linzenbold Anna, Petruska Fatima


Sakk városi diákolimpia

1. helyezés: Szabó Viktória Mária 3.e


Városi angol és német nyelvi verseny
Kinizsi Pál Általános Iskola
2012. november 14.

Angol nyelv

6. évfolyam
1. helyezés: Csukás Ádám 6.b
2. helyezés: Parti Bence  6.b
3. helyezés: Barnóth Gábor  6.b

7. évfolyam
1. helyezés: Pataki Lajos  7.b

Német nyelv

8. évfolyam
1. helyezés: Nagy Dávid 8.b
3. helyezés: Borics Péter 8.b


A Debreceni Református Kollégium Gimnáziumának Regionális Tehetségkutató Angol Nyelvi Versenye
2012. november 12.

1. helyezés: Petruska Fatima 8.b
1. helyezés: Tóth Emese 8.b


Református Iskolák Országos  Mesemondó, Meseíró, Kézműves és Szépíró Találkozója
Tiszakécskei Református Általános Iskola
2012. november 9.


Mesemondó verseny

2. évfolyam
Bronz  minősítés: Kiss Róbert   2.c

6. évfolyam
Arany minősítés: Honti Borbála  6.c

Meseíró verseny
4
. évfolyam
Ezüst minősítés: Csorba Zsuzsanna 4.b

5. évfolyam
Ezüst minősítés: Karácsony Lilla 5.

6. évfolyam
Bronz
minősítés: Lakatos Ábel 6.

Szépíró verseny

2. évfolyam
Ezüst minősítés:  Dóka Mercédesz  2.z

Kézműves verseny 

4. évfolyam
Ezüst minősítés: Braun Laura 4. , Fábián Szofi 4. ,Túri Panna 4.

 

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló
2012. október 25. Hajdúböszörmény

3. évfolyam

2. helyzés:  Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                   Héty Emese 3.c, Héty Hajnalka 3.c,
                   Nagy Bence Botond 3.d, Vincze Nikolett 3.e
 

5. évfolyam

1. helyzés:  Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                  Hajkó Bálint 5.b, Gajdos Balázs 5.z,
                  Kálmánchelyi Dóra 5.b, Zemlényi Regina 5.b


6. évfolyam

3. helyzés:  Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

                   Bedő Gábor Áron 6.b, Csukás Ádám 6.b, 
                   Tóth Sebestyén 6.c, Szörényi Máté 6.c




                                              TANULMÁNYI ÉS SPORTVERSENYEK EREDMÉNYEI 

                                                                  A 2011/2012. TANÉVBEN 


HERMAN OTTÓ Országos Természetismereti Tesztverseny
2012. június 7. Budapest

3. évfolyam
1. helyezés: Sarkadi Máté 3.c

4. évfolyam
3. helyezés: Hajkó Bálint 4.b

5. évfolyam
3. helyezés: Novotni Viktor Márton 5.c

6. évfolyam
4. helyezés: Bobák Fanni 6.b 
4. helyezés: Hajkó Balázs 6.b 
4. helyezés: Pataki Lajos 6.b

7. évfolyam
4. helyezés: Szabó Zita 7.z



"Reading in English" angol olvasási verseny megyei döntője

 3. helyezés: Szatmári Anna    5.b.   

 
5. helyezés: Oláh Zsuzsa       5.c     

                                   
 
 
Curie Országos Kémia Emlékverseny Országos Döntő
Szolnok
2012. május 12.

7. évfolyam
9. helyezés: Linzenbold Anna 7.b

8. évfolyam
10. helyezés: Hinnah Barbara 8.c

Bolyai János Megyei Matematika Verseny
Bolyai János Általános Iskola, Debrecen
2012. május 11.

5. évfolyam
1. helyezés: Bedő Gábor Áron 5.z

7. évfolyam
4. helyezés: Füredi Szilárd 7.b


Alapműveleti Matematika Verseny Országos Döntő
2012. május 11.

4. évfolyam

3. helyezés: Hajkó Bálint 4.c

6. évfolyam

1. helyezés: Szakács Ákos 6.b
4. helyezés: Hajkó Balázs  6.b

Országos Angol Nyelvi  Tanulmányi Verseny  megyei döntő

 7. évfolyam   

3. helyezés:  Szűcs Bianka   7.b   


Református Általános Iskolák Országos Atlétikai Bajnoksága

Mezőtúr
2012. május 11.


II.korcsoport

2. helyezés:

60 m-es  síkfutás leány:     Rácz Vivien 3.d 

3. helyezés:

Svéd váltó leány:      Nagy Márta 3.d, Kató Csenge 3.d, Batta Laura 4.c, Rácz Vivien 3.d.

 Svéd váltó fiú:           Elek Péter 4.c, Tóth Zoltán 4.c, Ordasi Gergő 4.b, BökönyiAdrián3.b. 

III.korcsoport 

1.helyezés:

200 m-es síkfutás leány:       Tácsik Lívia 6.b 

2. helyezés:

800 m-es síkfutás leány:         Helmeczi Gréta 7.b

Távolugrás leány:     Kiss Eszter 6.z

Svédváltó leány:     Tácsik Lívia 6.b, Kiss Eszter 6.z, Szabó Gréta 5.b, Helmeczi Gréta7.b.

 3. helyezés:

800 m-es síkfutás leány:       Szabó Gréta 5.b

Kislabdahajítás leány:   Zakar Csenge 5a

IV.korcsoport 

2 .helyezés:

200 m-es síkfutás leány:   Csiszárik Florina 6.a

200 m-es síkfutás fiú:    Csendom Bálint 8.b

Svédváltó leány:    Katona Ágnes 7.b, Szabó Anna 7.c, Balla Barbara 7.b, Csiszárik Florina 6.a

Svédváltó fiú:          Szécsi András 7.b,Szabó Bence 7.c,Csendom Bálint 8.b, K.Nagy Tamás 7.b. 

3. helyezés:

Kislabdahajítás leány:    Csiszárik Florina 6.a


Diákújságíró Egyesület
"Az év diákrádiósa"
pályázat

2. helyezés: Kiss Dániel 7.z

 
MAZSI MATEK feladatmegoldó páros verseny a Tiszántúli Református Egyházkerület általános iskolái számára
Hajdúböszörmény, Baltazár Dezső Református Általános Iskola
2012. május 8.

1. helyezés: Nagy Bence 2.d - Pallás Tamás 2.d

5. helyezés: Héty Emese 2.c - Héty Hajnalka 2.c


"VARÁZSOLVAS" megyei szépolvasó verseny
Szabó Kálmán Utcai Óvoda és Általános Iskola
Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskolai Tagintézménye


3. évfolyam
3. helyezés: Németh Dorottya 3.z


"PC-KISMESTER" Informatikai Verseny Országos Döntő
Miskolc

7. helyezés: DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai: Rédai Attila 7.c, Szabó Bence 7.c, Szilágyi Balázs 7.c



Labdarúgó Diákolimpia országos elődöntő

7-8. évfolyam - IV. korcsoport

3. helyezés: DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája


A csapat tagjai: Bereczki Bence 8.b, Szilágyi Gábor 8.b, Áncsán Levente 8.b, Csendom Bálint 8.b,
                          Tóth Levente 8.b, Szilágyi Richárd 8.z, Kaszoni Péter 8.z, Szabó Bence 8.a,
                          Deczki Dániel 7.a, Adorján Brendon 7.a, Gálfi Donát 8.z, Deczki Máté 5.c,  Kiss Levente 6.z, 
                          Fényi Gábor 8.c, Haraszti Patrik 6.a, Tarcsi Dániel 7.a


Kosárlabda Diákolimpia Városi Bajnokság

III. korcsoport

1. helyezés: DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai:  Szabó Zita 2.c,   Dusa Ramóna 4.c, Kiss Bianka 4.z, Kiss Blanka 4.z, Vas Rebeka 4.z,
                            Kerti Nóra 4.z, Jónás Rebeka 4.z, Lakatos Evelin 4.z, Szabó Gréta 5.c,
                            Héjas Dorina 5.c, Brumán Vivien 5.c, László Fanni 5.c, Szilágyi Anna 5.c, Major Panna 5.c


AEROBIK Diákolimpia Országos Döntő
Pécs
2012. április 28.

Challenge Aerobik

Csoport
1. helyezés: Grecskó Mercédesz, Kondor Debóra, Máté Vivien, Ormós Leona, Szűcs Viktória

Basic Aerobik

Egyéni
1. helyezés: Szatmári Anna

Trió
1. helyezés: Szatmári Anna, Illés Tamara, Szőke Kincső


Sport Aerobik

Egyéni

1. helyezés: Ökrös Janka
2. helyezés: Magyar Anna

Csoport
1. helyezés: Ökrös Janka, Magyar Anna, Boldizsár Dóra, Csepreghy Krisztina



Református Iskolák X. Országos Magyar Versenye
Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola
2012. április 27.


Szövegértés, nyelvtan, helyesírás komplex írásbeli verseny

4. évfolyam
2. helyezés: Kálmánchelyi Dóra 4.b

Versmondás

6. évfolyam
3. helyezés: Batta Tamás Barnabás 6.b

7. évfolyam
2. helyezés: Krizsán Virág 7.b



"Ne szóljon igéd hiába" Országos Református Bibliai Történetmondó Verseny
Gyula (Magvető Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda Közös  Igazgatású Gyulai Református Közoktatási Intézmény)
2012. április 20.

Bibliai történetmondás

Kovács Marietta  3.d      I. helyezés
Kiss Eszter          6.z     III. helyezés
Imre Boglárka     7.b      V. helyezés
Kerek Emese      8.z      VI. helyezés

Illusztrációs- és rajzpályázat

Rátonyi Ráhel Sára 8.a  III. helyezés


Alapműveleti Matematika Verseny Megyei Döntő

4. évfolyam

1. helyezés: Hajkó Bálint  4.c

6. évfolyam

1. helyezés: Szakács Ákos 6.b
2. helyezés: Hajkó Balázs  6.b

Tanulóink bejutottak az országos döntőbe!


"Debrecen múltja, jelene" Városi Tanulmányi Verseny
Bólyai János Általános Iskola

3. helyezés:   DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai:  Helmeczi Gréta 7.b, Marin Soma 8.a, Szabó Bence 8.a


Református Iskolák Országos Úszóbajnoksága
Mezőtúr
2012.április 13-14.
 

Érmeseink:
 

Arany: 
               Jánossy Fanni
           I. korcsoport   25m gyorsúszás
  
               Rádai Máté                  I. korcsoport   25m hátúszás  
               Szolnoki Alexandra   III.korcsoport  50m hátúszás  
                                                     
                                                                    
               
 
Ezüst:
                Jánossy Fanni    I. korcsoport   25m mellúszás  

                
Bronz:
              
Jánossy Fanni    I. korcsoport   25m hátúszás  
        


Az általános iskolák pontversenyében  iskolánk úszóválogatottja III.helyezést ért el.

Az úszóválogatott tagjai:
Győri Zsófia, Kuti Kitti, Jánossy Fanni, Rádai Máté, Kádasi Márton, Delbrassinne Emma, Sajtos Timea, Fekésházy Eszter, Fekete Alexandra, Sánta Johanna, Szalóki Laura, Kovács Ágnes, Szolnoki Alexandra, Bobák Fanni,
Balla Barbara,
Ulics Szilvia,  Atyi Ádám, Kecskés Fanni, Barcza Benjámin


 Hunyadi Városi Mesemondó Verseny

 Különdíj:  Varga Marcell 2.e  


Országos Karate Diákolimpia Megyei Döntő

1. helyezés: Jónás Károly  2.e


 A nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola Országos alsós rajzpályázata

1. helyezés: Hadnagy Attila 2.e


Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny megyei döntője
Derecske, 2012. április 13.

6. évfolyam:

5. helyezés: Pataki Lajos 6.b


Városi Matematika Verseny
Kinizsi Pál Általános Iskola
2012. április 4.

Egyéni

2. évfolyam

2. helyezés: Nagy Bence


Csapat

2. helyezés:  DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai: Nagy Bence, Vincze Nikolett, Héty Hajnalka
                          Király Nikolett, Szőke Csenge, Major Sámuel 
                          Hajkó Bálint, Kálmánchelyi Dóra, Zemlényi Regina
                          

" Velünk az Isten" Országos Bibliaismereti Verseny
   Kecskemét, 2012. március 30-31.

2. helyezés: DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája

           A csapat tagjai: Kálmánchelyi Bence, Oláh Alexandr Márk, Rákó Eszter, Rákó Fanni és Szegedi Zsófia, 
                                     valamennyien 2.b osztályos tanulók


Curie Országos Kémia Emlékverseny Megyei Döntő

7. évfolyam

1. helyezés: Linzenbold Anna 7.b

2. helyezés: Imre Boglárka 7.b, Petruska Fatima 7.b

3. helyezés: Nagy Dávid 7.b

8. évfolyam

1. helyezés: Hinnah Barbara 8.c

Tanulóink bejutottak az országos döntőbe!


Az Országos Angol Nyelvi Tanulmányi Verseny  megyei döntőjébe jutottak: 

Szűcs Bianka   7.b, 
Nagy Dávid   7.b           

Komplex Junior nyelvvizsga

Nagy Dávid   7.b  

Mind az írásbeli, mind a szóbeli részben 100%-os teljesítményt nyújtott!


ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA
Mezeifutó Városi Bajnokság

I. korcsoport

3. helyezés: Szabó Zita 2.c
3. helyezés: Oláh Máté 2.b

II. korcsoport

2. helyezés: Fehér Viktor 4.c
3. helyezés: Bökönyi Adrián 3.b
 
IV. korcsoport

1. helyezés: Helmeczi Gréta 7.b    Megyei 2. helyezés!
 
3. helyezés: Szabó Marcell 8.z


Református Általános Iskolák Országos Angol Nyelvi Versenye 
Ceglédi Református Általános Iskola
2012. március 26.

5. évfolyam:
1. helyezés: Parti Bence 5.b
2. helyezés: Csukás Ádám  5.b  

6. évfolyam:
1. helyezés: Balogh Anett 6.b  
2. helyezés: Pataki Lajos  6.b 

7. évfolyam:
1. helyezés: Nagy Dávid   7.b

8. évfolyam:
3. helyezés: Hinnah Barbara


Béres Ferenc Népdal- és Zsoltáréneklő Verseny
Budapest, Julianna Református Általános Iskola
2012. március 23.

2. helyezés

Harcsa Regina 3.z  arany minősítés


3. helyezés

Szepesi Emese  5.z  arany minősítés


Irodalmi vetélkedő a Költészet Világnapja alkalmából
Debrecen, Árpád Vezér Általános Iskola
2012. március 11.

5-6. évfolyam

1. helyezés: Szöllősi Petra 5.c, Elek Petra 6.z


7-8. évfolyam

1. helyezés: Petruska Fatima 7.b, Bereczki Bence 8.b


Zrínyi Ilona/Gordiusz Matematikaverseny Megyei Döntő
2012. március 10.

Egyéni

4. évfolyam

2. helyezés: Gajdos Balázs 4.z

Tanulónk bejutott az országos döntőbe!

6. helyezés: Hajkó Bálint 4.c


5. évfolyam

3. helyezés: Bedő Gábor Áron 5.z


Csapat

4. évfolyam

1. helyezés: Gajdos Balázs, Hajkó Bálint, Kálmánchelyi Dóra

5. évfolyam

2. helyezés: Bedő Gábor Áron, Békési Rebeka, Csukás Ádám


VI. Országos Multimédiás Bibliaismereti Verseny, Szentes
Kiss Bálint Református Általános Iskola
2012. március 9.
 
3-4. évfolyam
2. helyezés: Gajdos Balázs, Péter-Szarka Benedek

5-6. évfolyam
2. helyezés: Bobák Fanni, Vastag Emese

7-8. évfolyam
2. helyezés: Hinnah Barbara, Ozsváth Eszter



A "Madarak és fák napja" Országos Verseny területi (megyei) fordulója

Csapat

2. helyezett:  Katona Ágnes 7.b, Krizsán Virág 7.b, Imre Boglárka 7.b
3. helyezett:  Nagy Márton 7.b, Nagy Dávid 7.b, Szabó Bence József 7.b

4. helyezett: Kovács Milán 6.z, Nagy Csenge 6.z, Orbán Leila  6.z



Megyei Úszó Diákolimpia
2012. február 16.

I. korcsoport

50 méteres leány gyorsúszás
2. helyezés: Jánossy Fanni

II. korcsoport

50 méteres fiú gyorsúszás
2. helyezés: Rádai Máté

III. korcsoport

100 méteres  leány gyorsúszás
1. helyezés: Ulics Szilvia

100 méteres leány hátúszás
2. helyezés: Ulics Szilvia
3. helyezés: Szolnoki Alexandra

100 méteres leány mellúszás
2. helyezés:Kecskés Fanni


4X50 méteres leány gyorsváltó
3. helyezés:  Balla Barbara,  Bobák Fanni
                     Kecskés Fanni, Ulics Szilvia
                                                     


Biológia és kémia szaktárgyi verseny
Tóth Árpád Gimnázium
2012. február 5.

8. évfolyam

Biológia

2. helyezés: Hinnah Barbara 8.c


Kémia

2. helyezés: Hinnah Barbara 8.c


Kiváló növendékünk  mentesül a szóbeli felvételi vizsga alól az adott tantárgyból (a vizsgán meg kell jelennie!), és egyben maximális pontot kap.




A Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny iskolai fordulójából bejutott a megyei fordulóba:

7. évfolyam

Oláh Judit 7.z


Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny megyei forduló

1. helyezés: Szécsi András 7.b

Csorba György Természettudományi Feladatmegoldó Verseny  - Döntő

Miskolc - Lévai József Református Gimnázium

2012. január 30. 

Fizika: 

2. helyezés: Szabó Marcell 8.z
4. helyezés: Csendom Bálint 8.b 

Biológia: 

2. helyezés: Hinnah Barbara 8.c
3. helyezés: Sükei Zsuzsa 8.c
5. helyezés: Tóth- Szolnoki Anna 8.b
6. helyezés: Papp Gréta 8.b 

Földrajz: 

4. helyezés: Szabó Marcell 8.z


Teremlabdarúgó Országos Bajnokság Megyei Döntő
Derecske
2011. december 17.

1. helyezés:   DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai: Adorján Brendon 7.a, Bereczky Bence 8.b, Deczki Dániel 7.a,
                          Hajkó Balázs 6.b, Kaszoni Péter 8.z, Szabó Bence 8.a,
                          Szilágyi Gábor 8.b, Szilágyi Richard 8.z, Tóth Levente 8.b



Olvassunk együtt, könyvbarátok! - vetélkedő
Református Kollégium Nagykönyvtára

2. helyezés: Andorkó Katalin 7.b, Krizsán Virág 7.b, Petruska Fatima 7.b

4. helyezés: Nagy Csenge 6.z, Orbán Leila 6.z, Szabó Zsófia 6.z


Úszás Diákolimpia Városi Döntő
Debrecen


1. helyezés

Ulics Szilvia "B" kategória  100 m gyorsúszás
                                          100 m hátúszás

Atyi Ádám  "A" kategória   100 m hátúszás

4X50 m gyorsváltó "B" kategória IV. korcsoport
Balla Barbara, Bobák Fanni, Ulics Szilvia, Kecskés Fanni

2. helyezés

Rádai Máté I. korcsoport 50 m hátúszás
Jánossy Fanni I. korcsoport 50 m gyorsúszás
Kecskés Fanni "B" kategória 100 m mellúszás
Szolnoki Alexandra "A" kategória   100 m hátúszás

3. helyezés

Atyi Ádám  "A" kategória   100 m mellúszás
Bobák Fanni "B" kategória  50 m mellúszás
Barcza Benjámin "B" kategória  100 m gyorsúszás



Játék és Gondolkodás Természettudományi Csapatverseny
Szent József Gimnázium 
2011.december 13.
 

6. évfolyam:

1. helyezés: Vastag Emese, Bobák Fanni, Ráday Zsófia 6.b
2. helyezés:  Helmeczi Dóra, Ulics Szilvia, Nagy Johanna Lili 6.b
3. helyezés:  Szakács Ákos, Hajkó Balázs, Hinnah Richard 6.b

8. évfolyam:

1. helyezés: Tóth-Szolnoki Anna, Papp Gréta, Nagy Fanni 8.b 
2. helyezés: Szabó Réka, Kecskés Fanni 8.b, Hinnah Barbara 8.c
 
3. helyezés: Áncsán Levente, Csendom Bálint, Erdei Benjámin 8.b
 


 A  Debreceni Nyelviskola által szervezett, a megyében meghirdetett JUNIOR írásbeli próbanyelvvizsga

 eredménye

 2011. november 22.

1. helyezés:  Petruska Fatima   7.b   ( ingyenes Komplex Junior vizsgalehetőséget nyert) 

2. helyezés:  Nagy Dávid    7.b            ( 50 %-os kedvezményű vizsgalehetőséget nyert)   
  



Az Angol Műhely Kulturális Egyesület által szervezett  'Reading in English'  városi több   fordulós olvasási verseny

1. helyezés:   Pataki Lajos  6.b                         

5. helyezés:   Papp Gréta 8.b                              

6. helyezés:  Tácsik Lívia   6.b                                   


Fazekas Mihály Általános Iskola által szervezett megyei angol nyelvi rejtvényfejtő verseny 

1. helyezés:   Fejérvári Virág  8.c ,  Nagy Attila  8.c                 

3. helyezés:   Petruska Fatima 7.b,  Szűcs Bianka  7.b               


Bolyai Matematika Csapatverseny Országos Döntő
2011. november 25. Budapest


4. évfolyam

4. helyzés: DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája

                  Hajkó Bálint 4.c, Gajdos Balázs 4.z,
                  Kálmánchelyi Dóra 4.b, Zemlényi Regina 4.b



Országos Református Zsoltáréneklő Verseny  
Budapest, Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda
2011. november 18.

I. korcsoport
Arany minősítés és 3. helyezés: Harcsa Regina 2.z

II. korcsoport
Arany minősítés: Tordai Rebeka 3.z

III. korcsoport
Arany minősítés: Gajdos Balázs 4.z

IV. korcsoport
Ezüst minősítés: Bacsó Vivienn 5.z

V. korcsoport
Arany minősítés és 1. helyezés: Nagy Benedek Soma 6.z 

 VI. korcsoport
Ezüst minősítés:Sas Nelli Eszter 7.z

VII. korcsoport
Arany minősítés és 3. helyezés: Pallás Szimonetta 8.z

Ki tud több  zsoltárt? kategória
1. helyezés: Nagy Benedek Soma 6.z 



Református Iskolák Országos  Mesemondó, Meseíró, Kézműves és Szépíró Találkozója
Tiszakécskei Református Általános Iskola
2011. november 11.


Mesemondó verseny

1. évfolyam
Ezüst minősítés: Tímár Lilianna   1.c

2. évfolyam
Ezüst minősítés: Varga Marcell  2.e

4. évfolyam
Arany minősítés: Kövesdi Róbert 4.c 

5. évfolyam
Ezüst minősítés: Honti Borbála 5.c

6. évfolyam
Ezüst minősítés: Ormós Zsaklin 6.b

Meseíró verseny

3. évfolyam
Ezüst minősítés: Konyári Eszter 3.b, Veress Anna 3.b

5. évfolyam
Ezüst minősítés: Szilágyi Anna 5.c

6. évfolyam
Ezüst minősítés: Gacsályi Zsófia 6.z

7. évfolyam
Arany minősítés: Farkas Renáta 7.a 

Szépíró verseny

4. évfolyam
Bronz minősítés: Szigeti Bíborka Lili 4.a

5. évfolyam
Ezüst minősítés:  Papp Angelika Lilla 5.c

6. évfolyam
Arany minősítés:  Bökönyi Klaudia 6.b
 

Kézműves verseny 

3. évfolyam
Bronz minősítés: Bányai Angéla 3.a, Farkas Fruzsina 3.a, Laboda Balázs 3.a
 

5. évfolyam
Ezüst minősítés: Barnóth Gábor 5.b, Milánik Balázs 5.b, Nemes Zsigmond 5.b

 

Az Árpád Vezér Általános Iskola megyei angol nyelvi versenye
2011. október 27. Debrecen

3-4. évfolyam
3.. helyezés:   Karácsony Lilla 4.a,  Berki Lóránt 4. b, Balog Rita  4.c 

7-8. évfolyam
2. helyezés: Nagy Dávid 7.b, Bereczki Bence 8.b 


Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló
2011. október 27. Hajdúböszörmény

3. évfolyam

2. helyzés: DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája

                   Császár Orsolya 3.b, Galambos Árpád 3.a,
                   Sántha Johanna 3.z, Szőke Csenge 3.z


4. évfolyam

1. helyzés: DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája

                  Hajkó Bálint 4.c, Gajdos Balázs 4.z,
                  Kálmánchelyi Dóra 4.b, Zemlényi Regina 4.b


Megyei komplex természettudományi csapatverseny
Lilla Téri Általános Iskola
2011. október 21.

2. helyzés: Szabó Réka 8.b, Petruska Fatima 7.b, Hinnah Barbara 8.c
                 
5. helyzés: Imre Boglárka 7.b, Krizsán Virág 7.b, Fejér Fanni 8.c


Megyei matematika verseny               
Lilla Téri Általános Iskola
2011. október 21.

5. évfolyam
2. helyzés: Csukás Ádám 5.b

6. évfolyam
1. helyzés: Szakács Ákos 6.b

7. évfolyam
1. helyzés: Füredi Szilárd 7.b



Egyházi énekverseny
2011. szeptember 22. Szentes

I. korcsoport

1. helyezés: Tordai Rebeka  3.z

3. helyezés: Gajdos Balázs  4.z


II. korcsoport

3. helyezés: Molnárfi Melinda  6.z

3. helyezés:  Sas Nelli Eszter  7.z

Különdíj:     Bacsó Vivien  5.z






                                              TANULMÁNYI ÉS SPORTVERSENYEK EREDMÉNYEI 

                                                                  A 2010/2011. TANÉVBEN 



HERMAN OTTÓ Országos Természetismereti Tesztverseny
2011. június 5. Budapest

3. évfolyam
1. helyezés: Hajkó Bálint

4. évfolyam
3. helyezés: Bedő Gábor Áron

5. évfolyam
3. helyezés: Nagy Benedek Soma

6. évfolyam
2. helyezés: Tácsik Anna
3. helyezés: Oláh Judit 
3. helyezés: Zemlényi Levente

7. évfolyam
1. helyezés: Hinnah Barbara


Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny országos döntő
2011. május 28. Budapest

6. évfolyam
9. helyezés: Tácsik Anna 6.b


Bókay Árpád Biológia Verseny Országos Döntője
Budapest
  

8. helyezés:  Imre Boglárka 6.b
13.helyezés: Balla Dorottya 8.b                  
                        Krizsán Virág 6.b
 

Arany János Levelezős Verseny Országos döntője
Nagykőrös 2011. május 20. 

1. helyezés
Sarkadi Máté  2.c - környezetismeret
Petruska Fatima 6.b - angol
Tácsik Anna 6.b - magyar nyelv és helyesírás 

 2. helyezés
Tóth Zsigmond 2.d - környezetismeret
Hajkó Bálint 3.c - matematika
Szabó Kristóf 7.c - földrajz 

4.helyezés
Lipők Lambert 2.d - matematika
Csorba Zsuzsanna 2.b -  magyar nyelv és helyesírás 

Labdarúgó Diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő
Gyula 2011.május 17  

2. helyezés: KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája 
A csapat tagjai:
Bereczki Bence, Szilágyi Gábor, Áncsán Levente, Csendom Bálint, Dukát Péter Tóth Levente – 7.b,  Szilágyi Richárd, Kaszoni Péter – 7.z,  Szabó Bence – 7.a, Deczki Dániel, Adorján Brendon – 6.a,  Bugya Patrik, Juhász Csaba – 8.z,

Major Péter – 8.b,  Bródi Máté,  Nagy Benjámin – 8.a

Curie Országos Kémia Emlékverseny Országos Döntő
Szolnok

7. évfolyam
8. helyezés: Hinnah Barbara 7.c

Alapműveleti Matematika Verseny Országos Döntő
2011. május 14.

5. évfolyam

3. helyezés: Szakács Ákos 5.b
5. helyezés: Hajkó Balázs  5.b

 

 

Református Általános Iskolák Országos Leány Kosárlabda Bajnoksága
Budapest ,  Lónyay Utcai Református Gimnázium
2011. május 11.
 
2. helyezés: KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai :
Baatbatar Narmadahk,  Horváth Ivett, Kecskeméti Emese -  8 a,
Nikovics Vera,  Kőszegi Boglárka – 8.b, Kőszegi Bettina – 6.z,  Sükei Zsuzsa – 7.c,
Szabó Réka – 7.b, Szabó Gréta – 4.c 


MAZSI MATEK feladatmegoldó páros verseny a Tiszántúli Református Egyházkerület általános iskolái számára
Hajdúböszörmény, Baltazár Dezső Református Általános Iskola
2011. május 6.

1. helyezés: Laboda Balázs - Király Nikolett

2. helyezés: Sánta Johanna - Szőke Csenge

6. helyezés: Császár Orsolya - Kovács Alexandra



A Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa Döntője

3. évfolyam

2. helyezés: Hajkó Bálint 2.b


Alapműveleti Matematika Verseny Megyei Döntő

5. évfolyam

1. helyezés: Szakács Ákos 5.b
2. helyezés: Hajkó Balázs  5.b



Zrínyi Ilona/Gordiusz Matematikaverseny Országos Döntö

3. évfolyam

Csapat

1. helyezés: KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai:  Gajdos Balázs, Hajkó Bálint, Kálmánchelyi Dóra

Egyéni

22. helyezés: Hajkó Bálint


Református Iskolák Országos Úszóbajnoksága
Mezőtúr
2011.április 15-16.
 

Érmeseink:
 

Arany: 
               
Bulyáki Péter   IV.korcsoport   50m hátúszás                                                       
                                                                    
50m pillangó
                                                       
                                                                   
50m gyorsúszás
 

               Atyi Ádám       III.korcsoport    50m mellúszás 

 Ezüst:
                 Bulyáki Péter  IV.korcsoport    50m mellúszás 
                 
Atyi Ádám        III.korcsoport     50m hátúszás                                                     
                                                                      
50m pillangó

                4x50m gyorsváltó    IV.korcsoport

                4x50m vegyesváltó IV.korcsoport

              Atyi Ádám,   Barcza Benjámin,   Bulyáki Péter,  Éles Zsolt 

Bronz:
             
Szolnoki Alexandra II.korcsoport  25m hátúszás 


Az országos verseny legeredményesebb úszója a III-IV.korcsoportban iskolánk tanulója,

Bulyáki Péter lett.
4.helyezett :Atyi Ádám 

Az általános iskolák pontversenyében  iskolánk úszóválogatottja III.helyezést ért el.

Az úszóválogatott tagjai:
Rádai Máté, Kádasi Márton, Török Lilly, Delbrassinne Emma, Sajtos Timea, Fekésházy Eszter,
Sánta Johanna, Szalóki Laura, Kovács ÁgnesSzolnoki Alexandra, Bobák Fanni, Balla Barbara,
Ulics Szilvia, Duró Bence, Balla Dorottya, Atyi Ádám, Éles Zsolt, Barcza Benjámin, Bulyáki Péter 


2011. április 15. "Ne szóljon igéd hiába" Országos Református Bibliai Történetmondó Verseny
Gyula
(Magvető Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda Közös  Igazgatású Gyulai Református Közoktatási Intézmény)

Bibliai történetmondás

Wehbe Ádám 1/a  II. helyezés
Fecske Benjámin 3/z  III. helyezés
Nagy Noémi 4/a  II. helyezés
Imre Boglárka 6/b  III. helyezés
Kerek Emese 7/z  III. helyezés

Illusztrációs- és rajzpályázat

Farkas Renáta 6/a         III. helyezés
Rátonyi Ráhel Sára 7/a  III. helyezés

Városi szavalóverseny Debrecen városi rangra emelkedésének 650. évfordulója alkalmából
2011. április 11


3-4. évfolyam
1. helyezés: Kövesdi Róbert 3.c

Költészet napi városi irodalmi versenyJózsef Attila Általános Iskola2011. április 11


1. helyezés:  KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája
A csapat tagjai:  Nagy Lilla 8.b, Szirák Anna 8.b, Szabó Hanna 8.b, Tamus Elvira 8. b


Úszás Diákolimpia Országos Döntő
Hódmezővásárhely

2011. április 2.

 "A"kategória  
III.korcsoport
100  m mellúszás
2. helyezés: Atyi Ádám  

IV.korcsoport
100  m hátúszás 
9. helyezés: Bulyáki Péter 

"B" kategória 
III.korcsoport
100  m hátúszás 
15 .helyezés: Ulics Szilvia 


Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny megyei döntő

6. évfolyam
1. helyezés:  Tácsik Anna 6.b

Tanulónk bejutott az országos döntőbe!


AEROBIK Diákolimpia Országos Döntő
Komló

Sportaerobik UP3 trió
1. helyezés: Árendás Dorka, Molnár Tamara, Szatmári Anna


Sportaerobik UP2 trió
2. helyezés: Boldizsár Dóra, Bökönyi Klaudia, Csepreghy Krisztina


Sportaerobik UP2 csapat
1. helyezés: Boldizsár Dóra, Bökönyi Klaudia, Csepreghy Krisztina
                    Ökrös Janka, Magyar Anna


Sportaerobik junior leány egyéni
6. helyezés: Nagy Barbara


Református Általános Iskolák Országos Angol Nyelvi Versenye 
Ceglédi Református Általános Iskola
2011. március 28.

5. évfolyam:
1. helyezés: Pataki Lajos
3. helyezés: Szakács Ákos

6. évfolyam:
1. helyezés: Nagy Bálint
3. helyezés: Fecske Blanka

7. évfolyam:
2. helyezés: Hinnah Barbara

8. évfolyam:
2. helyezés: Kőszegi Boglárka  


Városi Matematika Verseny
Kinizsi Pál Általános Iskola
2011. március 24.


3. évfolyam

Egyéni

3. helyezés: Hajkó Bálint


Csapat

1. helyezés: KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai: Bán-Földvári Loránd, Czapp Sebestyén, Szőke Csenge 
                          Gajdos Balázs, Hajkó Bálint, Kálmánchelyi Dóra
                          Békési Rebeka, Csukás Ádám, Farkas Richárd


Béres Ferenc Népdal- és Zsoltáréneklő Verseny
Budapest, Julianna Református Általános Iskola
2011. március 11.

2. helyezés

Harcsa Regina 2.z

3. helyezés

Bacsó Vivien 4.z

Különdíj

Molnárfi Melinda 5.z

Arany minősítés

Gajdos Balázs 3.z

Kaszoni Péter 7.z

Ezüst minősítés

Sas Nelli 6.z



V. Országos Multimédiás Bibliaismereti Verseny, Szentes
Kiss Bálint Református Általános Iskola
2011. március 11.
 
3-4. évfolyam
1. helyezés: Bedő Gábor Áron 4.z,  Balogh Viktória 4.z

5-6. évfolyam
1. helyezés: Fecske Blanka 6.b, Imre Boglárka 6.b

7-8. évfolyam
1. helyezés: Kőszegi Boglárka 8.b, Szirák Anna  8.b



Zrínyi Ilona/Gordiusz Matematikaverseny Megyei Döntő
2011. március 10.

3. évfolyam

Egyéni

1. helyezés: Hajkó Bálint

Tanulónk bejutott az országos döntőbe!



Csapat

1. helyezés: Gajdos Balázs, Hajkó Bálint, Kálmánchelyi Dóra

4. évfolyam

Csapat

3. helyezés: Békési Rebeka, Csukás Ádám, Farkas Richárd

5. évfolyam

Csapat


3. helyezés: Hajkó Balázs, Hinnah Richard, Szakács Ákos



AEROBIK Diákolimpia Területi Döntő, Békéscsaba
2011. március 5.

Egyéni 
1. helyezés: Nagy Barbara

Trió
Utánpótlás II. kcs.
1. helyezés: Boldizsár Dóra , Bökönyi Klaudia , Csepreghy Krisztina

Trió
Utánpótlás III. kcs.

1. helyezés: Árendás Dorka, Molnár Tamara, Szatmári Anna

Csapat
1. helyezés:  Boldizsár Dóra , Bökönyi Klaudia , Csepreghy Krisztina
                     Ökrös Janka, Magyar Anna


"Csodát virágzik a jelen" Református Iskolák Országos Versenye
Nyíregyháza, Jókai Mór Református Általános Iskola
2011. március 4.

Próza

II. korcsoport:
3. helyezés: Oláh Marcell

Rajz

I. korcsoport:
3. helyezés: Tóth Sebestyén

II. korcsoport:
1. helyezés: Borics Péter

III. korcsoport:
1. helyezés: Kasza Veronika

Anyanyelvi vetélkedő

3. évfolyam:
1. helyezés : Gajdos Balázs

5. évfolyam:
3. helyezés: Balogh Anett

6. évfolyam:
3. helyezés: Nagy Bálint

7. évfolyam:
1. helyezés: Hahn Viktória

8. évfolyam:
1. helyezés: Tamus Elvira


Megyei Úszó Diákolimpia
2011. február 15.

II. korcsoport

50 méteres leány hátúszás

3.helyezés: Szolnoki Alexandra

III. korcsoport

100 méteres fiú mellúszás
1. helyezés: Atyi Ádám

100 méteres fiú pillangóúszás
1. helyezés: Atyi Ádám

100 méteres leány hátúszás
1. helyezés: Ulics Szilvia
2. helyezés: Balla Barbara


4X50 méteres leány gyorsváltó
2. helyezés:  Balla Barbara,  Bobák Fanni
                     kovács Ágnes, Ulics Szilvia
                                                    

IV. korcsoport

100 méteres fiú hátúszás 
1. helyezés:  Bulyáki Péter

100 méteres fiú pillangóúszás
2. helyezés:  Bulyáki Péter


 

Biológia és kémia szaktárgyi verseny
Tóth Árpád Gimnázium
2011. február 5.

8. évfolyam

Biológia

2. helyezés: Tamus Elvira Viktória  8.b


3. helyezés:    Bulyáki Péter 8.b, Cservid Bettina 8.b


Kémia

3. helyezés: Cservid Bettina 8.b


Ezek a diákok mentesülnek a szóbeli felvételi vizsga alól az adott tantárgyból (a vizsgán meg kell jelenniük!), és egyben maximális pontot kapnak belőle.



 

Csorba György Természettudományi Feladatmegoldó Verseny  - Döntő

 Miskolc - Lévai József Református Gimnázium

2011. január 28.


Kémia

4. helyezés: Balla Dorottya  8.b

6. helyezés: Cservid Bettina 8.b



Biológia

6. helyezés: Tamus Elvira 8.b




Sportmászó Diákolimpiai Országos Döntő
Kiskunfélegyháza

Lányok

2. korcsoport

4. helyezés: Nagy Márta 2.d
5. helyezés: Kalmár Eszter 3.b

Fiúk

1. korcsoport

4. helyezés: Hódosi Máté 2.z
5. helyezés: Lipők Lambert 2.d



Játék és gondolkodás - komplex természettudományi csapatverseny
Szent József Gimnázium
2010. december 1.

6-7. évfolyam:

1. helyezés: Fecske Blanka 6.b, Krizsán Virág 6.b, Petruska Fatima 6.b, Oláh Judit 6.z
2. helyezés: Nagy Fanni 7.b, Szabó Réka 7.b, Tóth- Szolnoki Anna 7.b
3. helyezés: Nagy Attila 7.c, Atyi Ádám 7.c, Vida Márton 7.c.
 
8. évfolyam:

1. helyezés: Cservid Bettina 8.b, Éles Zsolt 8.a, Kovács Bálint 8.a
2. helyezés: Bulyáki Péter 8.b, Balla Dorottya 8.b, Szegedi Bence 8.b
3. helyezés: Korcsmáros Eszter 8.b, Tamus Elvira 8.b, Major Péter 8.b.


Városi Úszó Diákolimpia

I. korcsoport

50 méteres fiú hátúszás
3. helyezés: Rádai Máté

50 méteres leány hátúszás
6. helyezés: Delbrassinne Emma



II. korcsoport

50 méteres leány hátúszás
1. helyezés: Szolnoki Alexandra

4X50 méteres leány gyorsváltó
4. helyezés: Szolnoki Alexandra, Szalóki Laura
                    Kovács Ágnes, Máthé Vivien

                                                   

III. korcsoport

100 méteres leány hátúszás

1. helyezés: Ulics Szilvia

2. helyezés: Balla Barbara


50 méteres leány mellúszás

2. helyezés: Bobák Fanni

6. helyezés: Andorkó Kata


50 méteres fiú mellúszás
2. helyezés: Duró Bence


100 méteres leány gyorsúszás

2. helyezés: Ulics Szilvia

3. helyezés:  Balla Barbara      
                                          

4X50 méteres leány gyorsváltó
2. helyezés:  Balla Barbara, Bobák Fanni
                       Kovács Ágnes, Ulics Szilvia


100 méteres fiú gyorsúszás  
4. helyezés:  Duró Bence



Városi angol olvasási verseny - 'Reading in English'
2010. december


5. évfolyam

2. helyzés: Csepreghy Krisztina 5.b

2. helyzés: Hajkó Balázs 5.b 

3. helyzés: Hinnah Richard 5.b



Megyei karácsonyi angol nyelvi akadályverseny
Karácsony Sándor Általános Iskola

3. helyezés: Ötvös Bella 6.c, Vezendi Vanessza 6.c, Zsíros Liza 5.z


Megyei idegen nyelvi keresztrejtvényfejtő csapatverseny
Fazekas Mihály Általános Iskola

6. évfolyam
3. helyezés: Fecske Blanka 6.b, Petruska Fatima 6.b


Országos Református Dicséreténeklő és Szavalóverseny
Kunhegyesi Református Általános Iskola
2010. november 26.

Szavalóverseny
2. évfolyam
2. helyezés: Bellon Bíborka 2.c

Dicséreténeklő verseny
7. évfolyam
1. helyezés: Kaszoni Péter 7.z



Megyei humán csapatverseny               
Lilla Téri Általános Iskola
2010. november 19.

1. helyzés: Keczeli Zsanett 8.b, Kőszegi Boglárka 8.b, Szabó Hanna 8.b, Szirák Anna 8.b


Megyei komplex természettudományi csapatverseny
Lilla Téri Általános Iskola
2010. november 19.

2. helyzés: Balla Dorottya 8.b, Bulyáki Péter 8.b, Tóth-Szolnoki Anna 7.b
                 
3. helyzés: Korcsmáros Eszter 8.b, Tamus Elvira 8.b, Szabó Réka 7.b


Megyei matematika verseny               
Lilla Téri Általános Iskola

2010. november 19.

5. évfolyam
1. helyzés: Szakács Ákos 5.b


7. évfolyam
3. helyzés: Hinnah Barbara 7.c


8. évfolyam
3. helyzés: Takács Dorottya 8.b



Országos Református Zsoltáréneklő Verseny  
Budapest, Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda
2010. november 19.


I. korcsoport
Arany minősítés és 1. helyezés: Tordai Rebeka 2.z

II. korcsoport
Ezüst minősítés: Vas Rebeka 3.z

III. korcsoport
Ezüst minősítés: Bacsó Vivienn 4.z

IV. korcsoport
Különdíj zsoltárválsztásért: Nagy Benedek Soma 5.z 

V. korcsoport
Ezüst minősítés: Sas Nelli Eszter 6.z

VI. korcsoport
Arany minősítés és 2. helyezés: Kaszoni Péter 7.z

VII. korcsoport
Arany minősítés: Boros Boglárka 8.z 


Ki tud több  zsoltárt? kategória
1. helyezés: Nagy Benedek Soma 5.z  (107 ismert zsoltárral!)



A Debreceni Református Kollégium Gimnáziumának Regionális Tehetségkutató Angol Nyelvi Versenye
2010. november 18.

1. helyezés: Popovics Patrik      8.b
2. helyezés: Szegedi Bence       8.b
3. helyezés: Kőszegi Boglárka   8.b
4. helyezés: Tamus Elvira          8.b
5. helyezés: Szabó Hanna         8.b



Református Iskolák Országos  Mesemondó, Meseíró, Kézműves és Szépíró Találkozója
Tiszakécskei Református Általános Iskola
2010. november 12.



Mesemondó verseny

1. évfolyam
Ezüst minősítés: Zsupos Tibor Brúnó    1.c

2. évfolyam
Bronz minősítés: Sarkadi Máté 2.c

6. évfolyam
Bronz minősítés + különdíj:   Krizsán Virág 6.b

Meseíró verseny

4. évfolyam
Ezüst minősítés: Kovács Noémi Lili 4.z

5. évfolyam
Bronz minősítés: Elekes Petra 5.b, Zsíros Liza 5.b

6. évfolyam
Ezüst minősítés: Krizsán Virág 6.b, Petruska Fatima 6.b

Szépíró verseny

2. évfolyam
Arany minősítés: Molnár Tamara 2.c

4. évfolyam
Arany minősítés:  Illés Tamara 4.z

6. évfolyam
Arany minősítés:  Helmeczi Gréta 6.b




Református Iskolák XIV. Országos Tanulmányi Versenye
Debrecen, 2010. október 29.


Matematika vetélkedő
2. évfolyam
1. helyezés: Sánta Johanna  2.z
                    Szőke Csenge   2.z


Komplex tanulmányi verseny
3-4. évfolyam
1. helyezés: Balogh Viktória   4.z
                    Berki Lóránt        3.b
                    Nagy Noémi        4.a



Bibliaismereti vetélkedő
3-4. évfolyam
2. helyezés: Csukás Ádám   4.b
                    Szöllősi Petra   4.d


Angol nyelv
7-8. évfolyam
2. helyezés: Kőszegi Boglárka 8.b
                    Tamus Elvira        8.b



Könyv-és könyvtárhasználati műveltségi vetélkedő
5-6. évfolyam
1. helyezés: Nagy Márton     6.b
                    Szécsi András   6.b



Műveltségi vetélkedő
7-8. évfolyam
2. helyezés: Kasza Verinika   8.a
                    Kovács Bálint     8.a


Informatika vetélkedő
8. évfolyam
1. helyezés: Szegedi Bence  8.b



Természettudományi vetélkedő
8. évfolyam
1.helyezés: Éles Zsolt            8.a
3. helyezés: Balla Dorottya    8.b


Rajz
3-4. évfolyam
2.helyezés: Nagy Sebestyén   4.z

5-6. évfolyam
1.helyezés: Borics Péter    6.b 


Műfalmászó verseny

Lányok

3-4. évfolyam

1.helyezés:  Szabó Gréta    4.c
2. helyezés: Balogh Noémi  4.b

5-6. évfolyam

1.helyezés: Nagy Lili    5.b

7-8. évfolyam


1.helyezés:   Kiss Rebeka     7.a
3. helyezés:  Posta Fanni     7.b

Fiúk

3-4. évfolyam

2.helyezés:  Soós Vilmos       2.a
3. helyezés: Lipők Lambert   2.d


5-6. évfolyam

1.helyezés: Szabó Bence József   6.b
2.helyezés: Kondor Marcell


7-8. évfolyam


1.helyezés:   Vida Márton          7.c
3. helyezés: Barcza Benjámin    7.a





Városi prózamondó verseny
Bocskai István Általános Iskola

2. helyezés: Nagy Sebestyén 4.z




                    TANULMÁNYI VERSENYEK EREDMÉNYEI 

                                A 2009/2010. TANÉVBEN 


Labdarúgó Diákolimpia országos döntő
(20 csapat részvételével)
Pécs, 2010. június 16-18.

5-6. évfolyam - III. korcsoport
4. helyezés: KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai: Bereczki Bence 6.b, Szilágyi Gábor 6.b,
Áncsán Levente 6.b, Csendom Bálint 6.b, Dukát Péter 6.b,
Tóth Levente 6.b, Szilágyi Richárd 6.z, Kaszoni Péter 6.z,
Szabó Bence 6.a, Deczki Dániel 5.z, Adorján Brendon 5.a


HERMAN OTTÓ Országos Természetismereti Tesztverseny


2. helyezés: Hinnah Barbara 6.c

3. helyezés: Oláh Judit 5.z, Petruska Fatima 5.b,
                    Kardos Anna 6.b, Fejér Fanni 6.c


Az év madara megyei verseny döntő

1. helyezés: Nagy Csaba 8.b

3. helyezés: Nagy Dávid 5.b


"Madarak és fák napja" Országos Verseny döntő

5. helyezés: KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai:  Nagy Csaba 8.b, Orha Tímea 8.b, Nagy Dávid 5.b


Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny országos döntő:
2010. május 14-15. Balatonalmádi

8. évfolyam

14. helyezés:  Nagy Kristóf Pál 8.z


Curie Országos Kémia Emlékverseny országos döntő
Szolnok

7. évfolyam
13. helyezés: Balla Dorottya 7.b


Reading in English egyéni többfordulós városi olvasási verseny

1. helyezés: Nagy Dávid 5.b és Linzenbold Anna 5.b

2. helyezés: Tácsik Anna 5.b

3. helyezés: Katona Ágnes 5.b és Tamus Elvira 7.b


A DKV Zrt. és az Inter Tan-Ker közös rajzpályázata

3. helyezés: Borics Péter 5.b


Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia levelezős tanulmányi verseny országos döntő

Olvasás-szövegértés

2. helyezés: Berki Lóránt 2.b


Kosárlabda Diákolimpia városi döntő

IV. korcsoport

Lányok

3. helyezés: KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai:
Kecskeméti Emese, Szabó Réka, Kecskeméti Elizabeth, Bertalan Szandra,Kőszegi Boglárka, Horváth Ivett, Batbaatar Narmandakh, Szilágyi Zsófia, Sükei Zsuzsanna, Szegedi Barbara, Nikovics Vera, Kőszegi Bettina


Atlétika Diákolimpia megyei döntő

Fiúk

1500 m-es síkfutás

3. helyezés: Gulyás Ábel 6.z


Röplabda Diákolimpia városi döntő

IV. korcsoport

Lányok

3. helyezés: KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

 

Református Általános Iskolák Országos Atlétikai Bajnoksága

Mezőtúr


II. korcsoport

Lányok

60 m-es síkfutás

3. helyezés: Asbóth Zsófia 4.b


Távolugrás

1. helyezés: Asbóth Zsófia 4.b

3. helyezés: Tácsik Lívia 4.b


Fiúk

60 m-es síkfutás

2. helyezés: Deczki Máté 3.c


Kislabdahajítás

2. helyezés: Deczki Máté 3.c


Váltófutás

3. helyezés: Deczki Máté 3.c, Batta Barnabás 4.z, Kovács Dániel 4.d,   Papp Zsombor 4.d


III. korcsoport

Lányok

60 m-es síkfutás

2. helyezés: Tácsik Anna 5.b

3. helyezés: Csiszárik Florina 4.a


Kislabdahajítás

2. helyezés: Csiszárik Florina 4.a


Váltófutás

1. helyezés: Csiszárik Florina 4.a, Tácsik Anna 5.b, Mátis Adrienn 6.b, Simon Zsófia 6.b


Fiúk

200 m-es síkfutás

2. helyezés: Csendom Bálint 6.b


Váltófutás

3. helyezés: Csendom Bálint 6.b, K. Nagy Tamás 5.b, Oláh Marcell 5.b, Szilágyi Gábor 6.b


IV. korcsoport

Lányok

100 m-es síkfutás

3. helyezés: Gyurkó Leila 8.b


Fiúk

800 m-es síkfutás

1. helyezés: Gulyás Ábel 6.z



Labdarúgó Diákolimpia megyei döntő

5-6. évfolyam - III. korcsoport
1. helyezés: KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai: Bereczki Bence 6.b, Szilágyi Gábor 6.b,
Áncsán Levente 6.b, Csendom Bálint 6.b, Dukát Péter 6.b,
Tóth Levente 6.b, Szilágyi Richárd 6.z, Kaszoni Péter 6.z,
Szabó Bence 6.a, Deczki Dániel 5.z, Adorján Brendon 5.a

Csapatunk bejutott az országos döntőbe!

A Curie Országos Kémia Emlékverseny megyei döntőjéből bejutott az országos döntőbe:

Balla Dorottya 7.b


MAZSI MATEK feladatmegoldó páros verseny a Tiszántúli Református Egyházkerület általános iskolái számára
Hajdúböszörmény, Baltazár Dezső Református Általános Iskola

1. helyezés: Péter-Szarka Benedek 2.z, Zemlényi Regina 2.b

2. helyezés: Fecske Benjámin 2.z, Gajdos Balázs 2.z


Országos Református Zsoltáréneklő Verseny  
Budapest, Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda

I. korcsoport
Arany minősítés: Vas Rebeka 2.z

II. korcsoport
2. helyezés: Bacsó Vivienn 3.z

III. korcsoport
2. helyezés: Nagy Benedek Soma 4.z 

Ki tud több  zsoltárt? kategória
1. helyezés: Nagy Benedek Soma 4.z 

IV. korcsoport
2. helyezés: Sas Nelli Eszter 5.z

V. korcsoport
1. helyezés: Kaszoni Péter 6.z

VI. korcsoport
Különdíj: Nagy Kristóf Pál 8.z

Ki tud több  zsoltárt? kategória

1. helyezés: Nagy Kristóf Pál 8.z

A II-III-IV-V-VI. korcsoportos versenyzőink is arany minősítést kaptak!


Bolyai János Megyei Matematika Verseny
Bolyai János Általános Iskola, Debrecen

2. évfolyam
1. helyezés: Hajkó Bálint 2.c

 
Nyelvész Országos Anyanyelvi Tanulmányi Verseny megyei fordulója
5. évfolyam 
3. helyezés: Tácsik Anna 5.b


Angol Nyelvi Országismereti Csapatverseny
DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája

2. helyezés: Korcsmáros Anna 7.b, Kőszegi Boglárka 7.b, Tamus Elvira 7.b


A Tiszántúli Református Egyházkerület I. Illemtan Versenye
Kisújszállás, Török Pál Református Általános Iskola

1. helyezés:   KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai: Petruska Fatima 5.b, Hinnah Barbara 6.c,
                             Szirák Anna 7.b, Kupás Zoltán 8.b


Sakk Diákolimpia Megyei Döntő

Egyéni
2. helyezés: Bobák Fanni 4.d

Leány csapat
2. helyezés:   KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai:  Bobák Fanni 4.d, Vastag Emese 4.b, Irinyi Dóra 2.c

Tanulóink bejutottak az országos döntőbe!



"Debrecen múltja, jelene" Városi Tanulmányi Verseny
Eötvös Utcai Általános Iskola

2. helyezés:   KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai:  Füredi Dóra 8.b, Orha Tímea 8.b, Tóth Amanda 8.b


Református Iskolák Országos Úszóbajnoksága
VI. Széchy Tamás Emlékverseny

Fiú
III.. korcsoport


50 m mellúszás

1. helyezés: Atyi Ádám
3. helyezés: Éles Zsolt


50 m hátúszás

1. helyezés: Atyi Ádám


Lány
II.. korcsoport


25 m hátúszás

2. helyezés: Helmeczy Gréta


4 x 25 m gyorsváltó

2. helyezés: Helmeczy Gréta, Mihálykövi Sára, Szolnoki Alexandra, Ulics Szilvia

4 x 25 m vegyes váltó

3. helyezés: Helmeczy Gréta, Mihálykövi Sára, Szolnoki Alexandra, Ulics Szilvia

III.. korcsoport

50 m hátúszás

3. helyezés: Kövy Andrea


50 m gyorsúszás

3. helyezés: Kövy Andrea


Csapatverseny

3. helyezés:     KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája




AEROBIK Diákolimpia Országos Döntő
Békés

Sportaerobik UP3 trió
1. helyezés: Boldizsár Dóra, Bökönyi Klaudia, Csepreghy Krisztina


Sportaerobik UP2 női egyéni
3. helyezés: Nagy Barbara

Sportaerobik UP2  csoport
1. helyezés:   Nagy Barbara,  Tóth-Szolnoki Anna, Török Dóra, Nagy Dorina




"Ne szóljon igéd hiába" Országos Református Bibliai Történetmondó Verseny
Gyula
(Magvető Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda Közös  Igazgatású Gyulai Református Közoktatási Intézmény)


8. évfolyam
3. helyezés: Kiss Judit 8.c


Református Iskolák IX. Országos Magyar Versenye
Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola


Szövegértés, nyelvtan, helyesírás komplex írásbeli verseny

3. évfolyam

3. helyezés: Szörényi Máté

5. évfolyam
1. helyezés: Nagy Bálint

6. évfolyam
1. helyezés: Tar Csenge

7. évfolyam
3. helyezés: Szirák Anna

8. évfolyam
2. helyezés: Dászkál Fruzsina

Versmondás

5. évfolyam
2. helyezés: Mártonfalvi Bence

7. évfolyam
3. helyezés: Kecskeméti Emese


"VARÁZSOLVAS" megyei szépolvasó verseny
Bányai Júlia Általános Iskola
Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskolai Tagintézménye


2. évfolyam
1. helyezés: Gajdos Balázs 2.z

3. évfolyam
1. helyezés: Balogh Bíborka 3.c

4. évfolyam
Különdíj: Szabó Zsófia 4.z

Alapműveleti Matematika Verseny megyei forduló
Csapókerti Általános Iskola

6. évfolyam
2. helyezés: Németi Kornél 6.b

8. évfolyam
1. helyezés: Tóth Amanda 8.b


Városi Népdaléneklő Verseny
Bányai Júlia Általános Iskola

Egyéni 

3. évfolyam

2. helyezés: Bacsó Vivien 3.z

4. évfolyam
3. helyezés: Kiss Diána 4.b

Csoport

2. helyezés: Hadházi Zsófi 4.z, Kiss Eszter 4.z, Nagy Benedek Soma 4.z


3. helyezés: Kiss Bianka 2.z, Kiss Blanka 2.z, Molcsányi Vivien 2.z


Városi Szövegértési Verseny
Bányai Júlia Általános Iskola


2. évfolyam
1. helyezés: Hajkó Bálint 2.c

3. évfolyam
2. helyezés: Tóth Sebestyén 3.c


Megyei Képzőművészeti Pályázat

8. évfolyam
3. helyezés: Szabados Judit 8.c


Labdarúgó Diákolimpia városi döntő

5-6. évfolyam
1. helyezés: KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai: Bereczki Bence 6.b, Szilágyi Gábor 6.b,
Áncsán Levente 6.b, Csendom Bálint 6.b, Dukát Péter 6.b,
Tóth Levente 6.b, Szilágyi Richárd 6.z, Kaszoni Péter 6.z,
Szabó Bence 6.a, Deczki Dániel 5.z, Adorján Brendon 5.a


ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA
Mezeifutó Megyei Bajnokság

I. korcsoport
Csapat
3. helyezés: Fejes Márton, Keczeli Dávid, Korompai Attila,
                  Ordasi Gergő, Parti Bence

II. korcsoport
Egyéni 
3. helyezés: Asbóth Zsófia 4.b
 
III. korcsoport
Egyéni 
2. helyezés: Csiszárik Florina 4.a (Bejutott az országos döntőbe!)

Csapat
3. helyezés: Csiszárik Florina, Katona Ágnes, Szabó Anna, Tácsik Anna


"Madarak és fák napja" Országos Verseny területi fordulója

1. helyezés: KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

A csapat tagjai:  Nagy Csaba 8.b, Nagy Kristóf Pál 8.z, Nagy Dávid


Fressnapf cég megyei rajzpályázata

1. helyezés: Baráth Nóra  4.a


Mozaik Tankönyvkiadó Országos Tanulmányi Versenye

Anyanyelv
3-4. évfolyam
Döntőbe jutott: Szakál Vince Abosa 3.c

Környezetismeret 
3-4. évfolyam
Döntőbe jutott: Szakál Vince Abosa 3.c



Szavalóverseny a Költészet Napja alkalmából
KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

5-6. évfolyam

1. helyezés:  Kiss Richard 6.a

2. helyezés:  Marin Soma 6.a

3. helyezés:  Krizsán Virág 5.b

7-8. évfolyam

1. helyezés:  Kulcsár Nikolett 8.c

2. helyezés:  Kecskeméti Elizabeth 8.b

3. helyezés:  Szikszai Mária  8.z


SAJÁT VERS

1. helyezés:  Füredi Szilárd 5.b 

2. helyezés:  Hinnah Barbara 6.c

3. helyezés:  Imre Boglárka 5.b


Közönségdíj: Füredi Szilárd 5.b 



Városi Idézetkereső Verseny
Árpád Vezér Általános Iskola

5-6. évfolyam

2. helyezés: Biroga Bence 5.b, Major Aletta 5.c,
                  Bereczky Bence 6.b, Fejérvári Virág 6.c

7-8. évfolyam
2. helyezés: Nagy Lilla 7.b, Szabó Hanna 7.b,
                  Szőke Georgina 8.b, Bartha Gréta 8.c


Bendegúz NyelvÉSZ megyei vetélkedő

3. helyezés: Tácsik Anna 5.b


Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny megyei döntő:

8. évfolyam
1. helyezés:  Nagy Kristóf Pál 8.z

Versenyzőnk bejutott az országos döntőbe!



"KINIZSI-nap" Városi Tanulmányi Verseny

Matematika
2. évfolyam


1. helyezés: Hajkó Bálint 2.c
2. helyezés: Gajdos Balázs 2.z


Tematikus Angol Nyelvi Megyei Csapatverseny
Árpád Vezér Általános Iskola

7-8. évfolyam

3. helyezés: Korcsmáros Anna 7.b, Szilágyi Vanessza 8.b


Református Általános Iskolák Országos Angol Nyelvi Versenye 
Ceglédi Református Általános Iskola

5.évfolyam:
1. helyezés: Biroga Bence 5.b és Nagy Bálint 5.b

7.évfolyam:
1. helyezés: Popovics Patrik   7.b

3. helyezés: Kőszegi Boglárka   7.b

8.évfolyam:
3. helyezés: Offra Flóra   8.b


"Kócsagtoll" Országos Szépírási Verseny
Református Kollégium Általános Iskolája, Tiszakécske

Különdíj

Hajkó Bálint 2.c
Bökönyi Klaudia 4.d
Fejér Fanni 6.c


A Nemzeti Tankönyvkiadó és a Magyar Nemzeti Galéria meseíró pályázata

Különdíj: Imre Boglárka 5.b


"Törd a fejed!" Tehetséggondozó Matematika Vetélkedő
Mezőcsát, Dr. Enyedi Andor Református Általános Iskola

1. évfolyam
2. helyezés: Kovács Alexandra 1.b

3. évfolyam
2. helyezés: Csukás Ádám 3.b

Csapatverseny
2. helyezés:  KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája
 
A csapat tagjai:       Kovács Alexandra 1.b, 
                              Zemlényi Regina 2.b,                           
                              Csukás Ádám 3.b,
                              Hajkó Balázs 4.b,
                              Békési Napsugár 5.a


AEROBIK Diákolimpia Területi Döntő, Eger

Egyéni 
3. helyezés: Nagy Barbara 7.b

Csoport
1. helyezés:  Tóth-Szolnoki Anna 6.b, Nagy Dorina 7.a,
                      Nagy Barbara 7.b, Török Dóra 8.a

Trió
1. helyezés: Boldizsár Dóra  4.d, Bökönyi Klaudia 4.d,
                                  Csepreghy Krisztina 4.d



Béres Ferenc Népdal- és Zsoltáréneklő Verseny
Budapest, Julianna Református Általános Iskola

1. helyezés

Tordai Rebeka 1.z
Elek Petra 4.z
Sas Nelli 5.z
Kaszoni Péter 6.z

3. helyezés

Gajdos Balázs 2.z
Bacsó Vivien 3.z
Diós Fruzsina 7.z
Harmati Fruzsina 8.z

Mind a nyolc versenyzőnk arany minősítést kapott!


Városi tanulmányi verseny a Petőfi Sándor Általános Iskola fennállásának 60. évfordulója alkalmából

Természetismereti verseny

1. helyezés: Nagy Bálint 5.b, Petruska Fatima 5.b,
                    Kiss Zsuzsanna 6.c, Komár Kinga 6.c


Anyanyelvi és nyelvhelyességi verseny

1. helyezés: Petruska Fatima 5.b, Németi Kornél 6.b,
                    Szirák Anna 7.b,  Dászkál Fruzsina 8.c

Informatikai verseny

2. helyezés: Farkas Renáta 5.a  (számítógépes illusztráció)

2. helyezés: Keczeli Zsanett 7.b  (számítógépen készített plakát)


IV. Országos Multimédiás Bibliaismereti Verseny, Szentes
(Kiss Bálint Református Általános Iskola)
2010. március 5.
 
3-4. évfolyam
1. helyezés :Batta Tamás Barnabás 4.z, Nagy Benedek Soma 4.z

5-6. évfolyam
1. helyezés: Hinnah Barbara 6.c, Ozsváth Eszter 6.z

7-8. évfolyam
2. helyezés: Kicska László 8.z, Nagy Kristóf Pál 8.z
 
A "Ne szóljon igéd hiába" Országos Református Bibliai Történetmondó Verseny házi fordulájának győztesei, akik iskolánkat képviselik Gyulán, az országos döntőben:

Sarkadi Máté 1.c
Fecske Benjámin 2.z
Balogh Zsófia 3.b
Vass Gabriella 4.z
Fecske Blanka 5.b
Petróczi Dániel 6.c
Major Péter 7.b
Kiss Judit 8.c

Kémia verseny általános iskolások számára
a Tóth Árpád Gimnáziumban


2. helyezés: Borics Fanni 8.b

3. helyezés: Nagy Márta 8.c


Biológia verseny általános iskolások számára
a Tóth Árpád Gimnáziumban

1. helyezés: Nagy Csaba 8.b

2. helyezés:  Füredi Dóra 8.b

3. helyezés: Kupás Zoltán 8. b


A Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny iskolai fordulójából bejutottak a megyei fordulóba:

5. évfolyam
Tácsik Anna 5.b

6. évfolyam
Németi Kornél 6.b

7. évfolyam
Tamus Elvira 7.b

8. évfolyam
Grenczer Márk 8.a


A Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny iskolai fordulójából bejutottak a megyei fordulóba:

7. évfolyam
Kőszegi Boglárka 7.b

8. évfolyam
Nagy Kristóf Pál 8.z


Az Hevesy György Országos Kémia Verseny  iskolai fordulójából bejutottak a megyei fordulóba:

7. évfolyam
Balla Dorottya 7.b, Bulyáki Péter 7.b

8. évfolyam
Borics Fanni 8.b, Nagy Márta 8.c


Az országos angol nyelvi verseny iskolai fordulójából bejutottak a megyei fordulóba:

7. évfolyam
Popovics Patrik 7.b, Szirák Anna 7.b, Tamus Elvira 7.b

8. évfolyam
Dászkál Fruzsina 8.c, Offra Flóra 8.b


Az országos történelem tantárgyi verseny iskolai fordulójából bejutottak a megyei fordulóba:

Bán István 7.b, Kőszegi Boglárka 7.b


Szent József Gimnázium történelem versenye:
2. helyezés: Bán István 7.b


Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny megyei forduló
1. helyezés: Fejérvári Virág 6.c


Matematika verseny általános iskolások számára
a Tóth Árpád Gimnáziumban
4. helyezés: Tóth Amanda 8.b


Városi és Megyei Úszó Diákolimpia

I. korcsoport

50 méteres leány mellúszás
városi 3. (megyei 5.) helyezés: Major Panna


II. korcsoport

50 méteres leány hátúszás

városi 3. (megyei 7.) helyezés: Szolnoki Alexandra

4X50 méteres leány gyorsváltó
városi 1.
(megyei 2.) helyezés: Szolnoki Alexandra, Helmeczi Gréta
                                                    Ulics Szilvia, Kövesi Lolita

III. korcsoport

100 méteres fiú hátúszás
városi 1.
(megyei 2.) helyezés: Éles Zsolt


100 méteres leány hátúszás
városi 2. (megyei 4.) helyezés: Balla Barbara


100 méteres leány hátúszás
városi 3. (megyei 5.) helyezés: Mecsei Kira


100 méteres leány gyorsúszás
városi 2. (megyei 9.) helyezés: Nagy Fruzsina


50 méteres leány mellúszás
városi 2. (megyei 12.) helyezés: Kecskés Fanni

4X50 méteres leány gyorsváltó
városi 1.
(megyei 2.) helyezés:  Balla Barbara, Nagy Fruzsina
                                                     Sztányi Borka, Sásdi Panna


100 méteres leány gyorsúszás  "A" kategória
városi 2. (megyei 2.) helyezés:  Kövy Andrea


IV. korcsoport

100 méteres leány gyorsúszás 

városi 1. (megyei 6.) helyezés: Kövesi Hanga

100 méteres leány hátúszás
városi 1.
(megyei 7.) helyezés: Kövesi Hanga


100 méteres fiú hátúszás  "A" kategória
városi 1.
(megyei 1.) helyezés:  Bulyáki Péter


100 méteres fiú pillangóúszás  "A" kategória
városi 1.
(megyei 1.) helyezés:  Bulyáki Péter


4X50 méteres leány gyorsváltó
városi 1.
(megyei 3.) helyezés: Kövesi Hanga, Balla Dorottya
                                                    Balla Barbara, Mecsei Kira




XIII. KÖLCSEY NAPOK
2010. január 21-22
Városi tanulmányi verseny

Komplex tanulmányi verseny
3-4. évfolyam
1. helyezés: Balogh Anett, Csukás Ádám, Csepreghy Krisztina

Angol nyelv
5-6. évfolyam
2. helyezés: Hinnah Barbara, Németi Kornél

Angol nyelv
7-8. évfolyam
2. helyezés: Kovács Patrícia, Offra Flóra        

Könyv- és könyvtárhasználati műveltségi vetélkedő
5-6. évfolyam
3. helyezés: Nagy Márton, Szécsi András

Műveltségi vetélkedő
7-8. évfolyam
1. helyezés: Füredi Dóra, Tóth Amanda

Matematika
7. évfolyam
3. helyezés: Takács Dorottya

Matematika
8. évfolyam
3. helyezés: Kasza Roland 

Informatika
8. évfolyam
3. helyezés: Molnárfi Mátyás

Komplex természettudományi verseny
8. évfolyam
1. helyezés: Nagy Márta

Rajz
3-4. évfolyam
2. helyezés: Gerda Dorina

Rajz

5-6. évfolyam
2. helyezés: Kasza Dominika

Rajz

7-8. évfolyam
2. helyezés: Szabados Judit
3. helyezés: Kasza Veronika



Református Iskolák Országos Sakk Versenye

Egyéni
1.helyezés: Németi Kornél 6.b

Csapat
1. helyezés:           KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája

                    Németi Kornél 6.b, Szabó Kristóf 6.c, Szécsi András 5.b



Megyei idegen nyelvi keresztrejtvényfejtő csapatverseny
Fazekas Mihály Általános Iskola

6. évfolyam
1. helyezés: Földvári Nóra 6.b, Hinnah Barbara 6.c

8. évfolyam
2. helyezés: Szőke Georgina 8.b, Dászkál Fruzsina 8.c


"Regionális Tehetségkutató" angol nyelvi verseny
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma

1. helyezés: Szabó Melinda 8.c 


"BENEDEK-napok"
Megyei szintű írásbeli, egyéni angol nyelvi verseny
Benedek Elek Általános Iskola

7. évfolyam
1. helyezés: Kőszegi Boglárka 7.b
  
8. évfolyam
1. helyezés: Offra Flóra 8.b

"BENEDEK-napok"
Megyei szintű matematika verseny

4. évfolyam
1. helyezés: Hinnah Richárd


"VÖRÖSMARTY-napok"
Megyei szintű angol nyelvi írásbeli egyéni és memoriter verseny
Vörösmarty Mihály Általános Iskola

Írásbeli egyéni verseny
7. évfolyam
1. helyezés: Tamus Elvira 7.b

8. évfolyam
Memoriter verseny
Különdíj: Tóth Eszter 8.b


Országos Református Dicséreténeklő és Szavalóverseny
Kunhegyesi Református Általános Iskola

Szavalóverseny
2. évfolyam
Különdíj: Sipos Fanni 2.a

Dicséreténeklő verseny
8. évfolyam
3. helyezés: Máté Anikó 8.


Országos Református Mesemondó és Meseíró Verseny
Tiszakécskei Református Általános Iskola

Mesemondó verseny

2. évfolyam
Arany minősítés: Kövesdi Róbert 2.c

4. évfolyam
Ezüst minősítés: Nagy Benedek Soma 4.z

5. évfolyam
Arany minősítés: Oláh Marcell 5.b

Meseíró verseny
5. évfolyam
Arany minősítés: Borics Péter 5.b, Veress Domokos 5.b



Megyei komplex természettudományi csapatverseny
Lilla Téri Általános Iskola

2. helyzés: Nagy Kristóf 8.z, Nagy Csaba 8.b, 
                  Bulyáki Péter 7.b, Liszkai Péter 7.b


Megyei matematika verseny               
Lilla Téri Általános Iskola

1. helyezés: Tóth Amanda 8.b


"Sokszínű világunk" városi komplex tanulmányi verseny

1. helyezés: Nagy Csaba 8.b, Tóth Gergő 8.b, Kupás Zoltán 8.b


"Játék és gondolkodás" városi komplex tanulmányi verseny

6. évfolyam
1. helyezés: Tar Csenge 6.b, Kardos Anna 6.b, Tóth-Szolnoki Anna 6.b

8. évfolyam
1. helyezés: Kiss Judit 8.c, Nagy Márta 8.c, Papp Emese 8.c 



Református Iskolák XIII. Országos Tanulmányi Versenye


Környezetismereti vetélkedő
2. évfolyam
3. helyezés: Biroga Botond          2.b
                    Kálmánczhelyi Dóra  2.b


Komplex tanulmányi verseny
3-4. évfolyam
2. helyezés: Hajkó Balázs    4.b
                    Kriskó Gergely  4.z
                    Ökrös Janka     3.a


Angol nyelv
5-6. évfolyam
3. helyezés: Kiss Zsuzsanna 6.c
                    Nagy Attila         6.c


Bibliaismereti vetélkedő
5-6. évfolyam
3. helyezés: Hinnah Barbara  6.c
                    Ozsváth Eszter   6.z


Könyv-és könyvtárhasználati műveltségi vetélkedő
5-6. évfolyam
1. helyezés: Fejérvári Virág  6.c
                    Komár Kinga     6.c


Matematika
6. évfolyam
2. helyezés: Németi Kornél 6.b


Műveltségi vetélkedő
7-8. évfolyam
1. helyezés: Borics Fanni   8.b
                     Offra Flóra    8.b


Informatika vetélkedő
8. évfolyam
1. helyezés: Grenczer Márk  8.a



Matematika
8. évfolyam
1. helyezés: Tóth Amanda 8.b


Természettudományi vetélkedő
8. évfolyam
1.helyezés: Cseh Mercédesz 8.b

3. helyezés: Orha Tímea        8.b


Rajz
3-4. évfolyam
3.helyezés: Baráth Nóra    4.a

5-6. évfolyam
3.helyezés: Hahn Viktória    6.c

7-8. évfolyam
1. helyezés: Szabados Judit  8.c





 

Tanulmányi versenyek eredményei - 2008/2009 II. félév

Szent József Gimnázium történelmi versenye:
1. hely: Hacsi Ágnes 6.z
2. hely: Bán István 6.b


Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny megyei fordulóján:
2. helyezés: Boros Lajos 8.z

Kazinczy Szépkiejtési Verseny iskolai forduló:
1. helyezés: Kiss Rebeka 5.a
1. helyezés: Daku Anita 7.b

Herman Ottó biológiaverseny iskolai fordulójából bejutott a megyei fordulóba:
Kiss Dénes 8.b

Apáczai Komplex Természettudományi Verseny megyei forduló
2. helyezés: Berki Alexandra, Magócs Ádám, Magócs Éva

Városi magyar nyelvi és nyelvhelyességi csapatverseny - Petőfi Sándor Általános Iskola és Óvoda
2. helyezés: Kmeczkó Sára, Szabó Hanna, Szirák Anna, Tamus Elvira

A megyei COMENIUS Logo informatika verseny megyei fordulójából továbbjutott az országos döntőbe:
Szabó Péter 8.z

Curie Országos Kémia Emlékverseny megyei döntő:

1. helyezés: Papp Emese 7.c
6. helyezés: Szász Attila  7.c


Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny megyei döntő:

1. helyezés: Hacsi Ágnes 6.z


Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny megyei döntő:

7. évfolyam
1. helyezés: Offra Flóra 7.b

8. évfolyam
2. helyezés: Papp Ágoston 8.z


Hevesy György Országos Kémia Verseny megyei döntő:

6. helyezés: Kasza Roland 7.c


Megyei rajzverseny

6. évfolyam
2. helyezés: Kasza Veronika 6.a
4. helyezés: Szabó Renáta   6.a
 
7. évfolyam
6. helyezés: Szabados Judit 7.c

8. évfolyam
1. helyezés: Kacsora Fanni 8.a


Városi matematika verseny
Kinizsi Pál Általános Iskola

4. évfolyam
3. helyezés: Zemlényi Levente 4.c  

Városi tanulmányi verseny
Hunyadi János Általános Iskola

1. évfolyam
2. helyezés: Kövesdi Róbert 1.c

A " Madarak és fák napja 2009" Országos Tanulmányi Verseny
megyei fordulóján 1. helyezést ért el és bejutott az országos döntőbe csapatunk.Tagjai:Nagy Kristóf Pál 7.z, Nagy Csaba 7.b, Csapó Bence 8.o.

A csapat az országos döntőben 2. helyezést ért el!

Mozaik Tankönyvkiadó Országos Versenye

Anyanyelv
1-2. évfolyam
4. helyezés: Szakál Vince Abosa 2.c

Bolyai Megyei Matematika Verseny

1. évfolyam
3. helyezés: Zemlényi Regina 1.b

4. évfolyam
3. helyezés: Kovács Attila 4.d

5. évfolyam
2. helyezés: Németi Kornél 5.b


"Az egészséges életmód örömei" rajzpályázat

9 évesek
3. helyezés: Venyige Petra  3.d

10 évesek
1. helyezés: Tácsik Anna      4.b
2. helyezés: Fecske Blanka  4.c
Különdíj: Szilágyi Kata          4.c

12 évesek
2. helyezés: Kasza Veronika  6.a

Informatika háziverseny végeredménye (3 forduló után)

1. Szabó Péter 8.z         245 pont
2. Grenczer Márk 7.a     216 pont
3. Nagy Szilvia 8.z         190 pont
4. Boros Lajos 8.z         172 pont
5. Győry Balázs 8.b       168 pont
6. Bíró Gábor 8.b           166 pont

Curie Országos Kémia Emlékverseny országos döntő
2009. május 16. Szolnok

7. évfolyam
18. helyezés: Papp Emese 7.c

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny országos döntő
2009. május 15-17. Balatonalmádi

7. évfolyam
13. helyezés: Offra Flóra 7.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny országos döntő
2009. május 30. Budapest

6. évfolyam
3. helyezés: Hacsi Ágnes 6.z


Születés Hete Fesztivál
Prózaíró pályázat

III. helyezés: Papp Márton 4.z

A HÉTPRÓBA környezetvédelmi háziverseny végeredménye

1-2. évfolyam

1. Krizsán Gábor 2.c            132 p.
2. Kovács Ágnes 2.c            130 p.
3. Székely Nagy Dániel 2.c  129 p.
4. Berki Lóránt 1.b              128 p.
    Brumán Vivien 2.d           128 p.
5. Fullár Vivien 1.z               125 p.
6. Lakatos Áron 2.c             124 p.
    Szakál Vince Abosa         124 p.  

3-4. évfolyam

1. Tácsik Anna 4.b               214 p.
2. Tácsik Lívia  3.b               206 p.
3. Vastag Emese 3.b           197 p.
4. Szász Dávid 3.b              148 p.
5. Pataki Lajos 3.b              146 p.
6. Szénási Klaudia 3.b         132 p.     
7. Petruska Fatima 4.d        131 p.
8. Orbán Leila 3.z                128 p.


SZÉPÍRÁSVERSENY 2008/2009 eredménye

1. évfolyam

1. Hajkó Balázs   1.c
2. Sipos Fanni     1.a
3. Fehér Viktor Máté 1.c

2. évfolyam

1. Kenyeres Kincső  2.a
2. Schneider Anett   2.b
3. Novotni Márton    2.c


ZÖLD HÁLÓ Országos Természetvédelmi Verseny

1. helyezés: Nagy Csaba 7.b, Tóth Gergő 7.b, Kupás Zoltán 7.b
2. helyezés: Orha Tímea 7.b, Füredi Dóra 7.b, Tóth Amanda 7.b

LADIK Média-ismereti Verseny megyei döntő

4. helyezés: Magócs Éva, Korcsmáros Berta, Tóth Ildikó,
                    Birinyi Lilla, Fábián Ágnes( 8.b osztályos tanulók )

HERMAN OTTÓ Országos Természetismereti Tesztverseny

6. évfolyam
2. helyezés: Szakács Bence 6.b

7. évfolyam
2. helyezés: Nagy Kristóf  7.z 

Sportversenyek eredményei - 2008/2009 II. félév

Református Iskolák Országos Úszóbajnoksága
V. Széchy Tamás Emlékverseny
2009. április 17-18. Mezőtúr 

Eredmények

25 méteres fiú gyorsúszás 2. korcsoport
Atyi Ádám 3. hely


50m fiú gyorsúszás 3 korcsoport
Bulyáki Péter 1. hely

50m leány gyorsúszás 3 korcsoport
Kövy Andrea 2 hely

25m fiú mellúszás 2 korcsoport
Atyi Ádám 1 hely

50m fiú mellúszás 3 korcsoport
Bulyáki Péter 2 hely

4x50m fiú gyorsváltó 3 korcsoport
Bulyáki Péter Éles Zsolt Holp Nándor Kiss Ábris 3 hely 

4x50m fiú gyorsváltó 4 korcsoport
Atyi Ádám Bulyáki Péter Gyõry Balázs Kiss Dénes 3 hely 

25m leány hátúszás 1. korcsoport

Szolnoki Alexandra 3. hely


25m fiú hátúszás 2. korcsoport
Atyi Ádám 3. hely

50m fiú hátúszás 3 korcsoport
Bulyáki Péter 1. hely

50m fiú pillangó 3 korcsoport
Bulyáki Péter 1 hely

4x50m fiú vegyes váltó 3 korcsoport
Atyi Ádám Bulyáki Péter Éles Zsolt Holp Nándor 2 hely 

4x50m fiú vegyes váltó 4 korcsoport

Atyi Ádám Bulyáki Péter Gyõry Balázs Kiss Dénes 1 hely



Megyei Úszó Diákolimpia Döntő - 2009 január 9. Hajdúszoboszlói Árpád uszoda

A versenyen csaknem 800 gyerek vett részt!

Második korcsoport - 50 méteres mellúszás - Atyi Ádám első hely
4x50 méteres fiú gyorsváltó első hely - Atyi Ádám, Borics Péter, Kovács Attila, Csizmár Kristóf
4x50 méteres lány gyorsváltó harmadik hely - Mihálykövi Sára, Sásdi Panna, Rácz Gréta, Müller Nikolett.

Harmadik korcsoport
fiúk
100 méteres hátúszásban első hely - Bulyáki Péter
100 méteres pillangóban első hely – Bulyáki Péter

lányok
100 méteres gyorsúszás második hely - Kövy Andrea
50 méteres mellúszás második hely - Kövy Andrea
4x50 méteres gyorsváltó második hely -  Balla Dorottya, Balla Barbara, Kövesy Hanga és Mecsei Kíra

Negyedik korcsoport
fiúk
4x50 méteres gyorsváltó második hely - Győry Balázs, Csizmár Patrik, Holp Nándor és Éles Zsolt

lányok
4x50 méteres gyorsváltó harmadik hely - Borics Fanni, Kövesi Hanga, Újvári Fanni és Tasó Dorottya

Országos döntőbe Atyi Ádám s Bulyáki Péter jutott egyéniben, valamint a fiúk második korcsoportos gyorsváltója. Ezt a váltót Atyi Ádám, Borics Péter, Kovács Attila és Csizmár Kristóf alkotja. 


Sportmászó Diákolimpiai Országos Döntő Kiskunfélegyháza - 2009. január 17.

Lányok

Első korcsoport:
Kalmár Eszter harmadik hely
Nagy Lili negyedik hely
Balogh Noémi hatodik hely

Harmadik korcsoport:
Kiss Rebeka hatodik hely

Negyedik korcsoport:
Szabó Dalma negyedik hely
Magócs Éva hatodik hely 

Fiúk

Második korcsoport:
Nagy Dávid harmadik hely

Negyedik korcsoport:
Magócs Ádám negyedik hely


Úszás diákolimpia bajnokság - Székesfehérvár

"A" katagória

II. korcsoport
50 m fiú mell:
I. helyezés: Atyi Ádám          0:37,90

III. korcsoport
100 m fiú hát:
II. helyezés: Bulyáki Péter   1:09,83

100 m fiú pillangó:
IV. helyezés: Bulyáki Péter  1:09,24
 

AEROBIK DIÁKOLIMPIA  kelet-magyarországi elődöntő
Békéscsaba

Női egyéni (15-17 évesek)
I. helyezés: Hagymási Alexandra

Leány egyéni (12-14 évesek)
III. helyezés: Nagy Barbara

Páros
III. helyezés: Tóth-Szolnoki Anna, Török Dóra

Trió
I. helyezés: Magyar Anna, Ökrös Janka, Szatmári Anna

Trió
II. helyezés: Boldizsár Dóra, Bökönyi Klaudia, Csepreghy Krisztina


VÁROSI-MEGYEI MEZEIFUTÓ DIÁKOLIMPIA

Egyéni
Városi I. helyezés:    Csiszárik Florina

Megyei II. helyezés: Csiszárik Florina

Csapat
Városi I. helyezés és
megyei I. helyezés:    Asbóth Zsófia 3.b, Csiszárik Florina 3.a,
                                  Szabó Anna 4.b, Tácsik Anna 4.b, Tácsik Lívia 3.b

AEROBIK Diákolimpia Országos Döntő
Szolnok  2009. április 25.

Női egyéni (15-17 évesek)
I. helyezés: Hagymási Alexandra

Leány egyéni (12-14 évesek)
IV. helyezés: Nagy Barbara

Páros
III. helyezés: Tóth-Szolnoki Anna, Török Dóra

Trió - Sportaerobik UP3
I. helyezés: Boldizsár Dóra, Bökönyi Klaudia, Csepreghy Krisztina

Trió - Basic Aerobik UP4
I. helyezés: Magyar Anna, Ökrös Janka, Szatmári Anna


Városi Atlétika Diákolimpia

I. korcsoport
Egyéni
II. helyezés: Deczky Máté 2.c

Csapat
III. helyezés: Deczky Máté, K. Nagy Zsombor, Gyalog Dénes,
                      Korompai Attila, Keczeli Dávid, Szabó Bence

II. korcsoport
Egyéni
III. helyezés: Csiszárik Florina 3.a

Csapat
III. helyezés: Csiszárik Florina, Asbóth Zsófia, Tácsik Anna,
                      Szabó Anna, Tácsik Lívia

Íjászat Diákolimpia

Olimpiai Gyermek katagória
IV. helyezés: Pianovszky Noémi 4.c

Református Általános Iskolák Országos Atlétikai Bajnoksága
Mezőtúr, 2009. május 22.

I. helyezettek

Tácsik Anna II. kcs. 60 m síkfutás
Csiszárik Florina II. kcs. kislabdahajítás
Korcsmáros Berta IV. kcs. 100 m síkfutás
Tóth Ildikó IV. kcs. távolugrás és 200 m síkfutás

II. kcs. leány svédváltó:  Tácsik Lívia, Szabó Anna, 
                                       Tácsik Anna,Csiszárik Florina

III. kcs. fiú svédváltó:    Boldizsár Márk, Szilágyi Gábor,
                                      Csendom Bálint, Gulyás Ábel

IV. kcs. leány svédváltó: Korcsmáros Berta, Gyurkó Leila,
                                       Tóth Ildikó, Horváth Ivett

II. helyezettek

Szabó Anna II. kcs. távolugrás
K. Nagy Tamás II. kcs. távolugrás
Tóth- Szolnoki Anna III. kcs. távolugrás
Gulyás Ábel III. kcs. 800 m síkfutás
Gyurkó Leila IV. kcs. 200 m síkfutás

II. kcs. fiú svédváltó:  Füredi Szilárd, Kovács Dániel
                                   Oláh Marcell, K. Nagy Tamás

III. helyezettek

Boldizsár Márk III. kcs. távolugrás
Szilágyi Gábor III. kcs. kislabdahajítás

 
                                

Országos Református Tanulmányi Versenyek - 2008/2009. tanév

2008. október 22. Református Iskolák XII. Országos Tanulmányi Versenye 
Debrecen (KFRTKF Gyakorló Általános Iskolája)

 Bibliaismeret 3-4 évfolyam:
I. helyezést értek el:  Katona Ágnes 4/b és Tácsik  Anna 4/b 

Bibliaismeret 5-6 évfolyam:
I. helyezést értek el:  Kőszegi Boglárka 6/b és Szirák Anna 6/b 

2008. november 21. Országos Református Zsoltáréneklő Verseny  
Budapest (Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda)

Kovács Noémi 2/z arany minősítés
Nagy Benedek Soma 3/z arany minősítés I. helyezés, különdíj, Ki tud több  zsoltárt?- I. hely 
Rácz Petra 4/z arany minősítés   
Kaszoni Péter 5/z arany minősítés III. hely    
Diós Fruzsina 6/z arany minősítés, különdíj (zsoltárválasztásért) 
Nagy Kristóf Pál 7/z ezüst minősítés, Ki tud több zsoltárt? – I. hely 


2009. február 20.  III. Országos Multimédiás Bibliaismereti Verseny
Szentes (Kiss   Bálint Református Általános Iskola)    
 
I. helyezést értek el:  Kőszegi Boglárka 6/b és Szirák Anna 6/b 
II. helyezést értek el:  Magócs Ádám 8/b és Oláh Anna 8/a  


2009. március 6-7. "Csodát virágzik a jelen" Református Iskolák Országos Versenye
Nyíregyháza (Jókai Mór Református Általános Iskola)

Rajz
II. korcsoport:
II. helyezés: Kasza Veronika  6.a

III. korcsoport:
I. helyezés: Kacsora Fanni  8.a

Anyanyelvi vetélkedő
4. évfolyam:
I. helyezés : Hausel Kinga  4.z

6. évfolyam:
II. helyezés: Hacsi Ágnes  6.z

7. évfolyam:
III. helyezés: Szilágyi Vanessza  7.c

2009. március 7. Református Általános Iskolák Országos Angol Nyelvi Versenye 
Cegléd (Ceglédi Református Általános Iskola)

5.évfolyam:

I. helyezés: Hahn  Viktória   5.c

IV. helyezés: Áncsán Petra  5.b


6.évfolyam:

I. helyezés: Popovics Patrik   6.b

II. helyezés: Szegedi Bence   6.b


7.évfolyam:

V. helyezés: Offra Flóra    7.b

VIII. helyezés: Daku Anita   7.b


8.évfolyam:

I.  helyezés: Győry Balázs  8.b
II. helyezés: Kiss Dénes   8.b


2009. március 13. Béres Ferenc Országos Éneklő Verseny
Budapest (Julianna Református Általános Iskola)

Gajdos Balázs 1/z  II. helyezés
Bacsó Vivien 2/z  III. helyezés
Elek Petra 3/z   I. helyezés
Sas Nelli 4/z  III. helyezés
Kaszoni Péter – különdíj (a szabadon választott népdalért)
Diós Fruzsina 6/z  II. helyezés
Harmati Fruzsina 7/z  különdíj (a népdal előadásáért)  


2009. március 27-28. "Velünk az Isten" XII. Országos Bibliaismereti Verseny
Kecskemét (Kecskeméti Református Általános Iskola)

III. korcsoport:
I. helyezés:    Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola
                           Gyakorló Általános Iskolája                                              
A csapat tagjai:
Boros Boglárka 6.z, Hacsi Ágnes 6.z, Kovács András 6.z, Perecz Patrik 6.z, Rózsa Dávid 6.z

2009. április 17. "Ne szóljon igéd hiába" Országos Református Bibliai Történetmondó Verseny
Gyula (Magvető Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda Közös  Igazgatású Gyulai Református Közoktatási Intézmény)

Bibliai történetmondás

Fecske Benjámin 1/z  III. helyezés
Balogh Noémi 2/b  II. helyezés
Kiss Judit 7/c   II. helyezés

Bibliai történet illusztrálása

Hahn Viktória 5/c  I. helyezés

2009. május 8. MAZSI MATEK feladatmegoldó páros verseny a Tiszántúli Református Egyházkerület általános iskolái számára
Hajdúböszörmény ( Baltazár Dezső Református Általános Iskola)

I. helyezés: Békési Rebeka 2.a, Szörényi Máté 2.c

IV. helyezés: Parti Bence 2.b, Csukás Ádám 2.b

spacer