Elérhetőségeink: 4026 Debrecen, Hunyadi u. 17.   E-mail: gyakorlo@kistk.hu  Telefon: +36-52/614-600      Kapcsolat »

Kölcsey FerencReformátus Gyakorló Általános Iskola


2023/2024-es tanév

XXVII. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny – döntő

2024. május 25.
             12. helyezés – Bacsa Hédi (6.b)
             Felkészítő: Erdei Zoltánné

Bozsik Fesztivál országos torna – Telki

2024. május 25.
             IV. korcsoportos labdarugó csapat
                      3. helyezés – Ludányi János (8.b), Kovács Boldizsár (6.c), Kenéz Barnabás (6.d), Kala Lőrinc (7.b),
                                               Nagy Tamás (7.b), Baratej Milán (8.b), Bányai Zsigmond (8.b), Béke Benjamin (8.b),
                                               Szabó Péter (8.b), Gulyás László (8.c), Pótor Zsombor (6.z) és Gábor Hunor (7,b)
                      Felkészítő: Szabó Ferenc Szilárd

Országos Grafikus Programozási Verseny

2024. május 23.
             1. helyezés –  Szilágyi Vince (4.a)
             2. helyezés –  Székelyhidi András (4.a)
             Felkészítő: Salánki Ferenc

Nagy Digitális Kaland – csapatverseny

2024. május 23.
             2. helyezés – Debreceni László (4.a), Maczkó Ákos (3.b), Szilágyi Vince (4.a)
             Felkészítők: Bélteki Gáborné, Erdődiné Sándor Katalin

Bolyai János Vármegyei Matematika Verseny

2024. május 10.         
          1. évfolyam: 4. helyezés – Kasza Emma Laura (1.b), felkészítő: Bélteki Gáborné
          2. évfolyam: 3. helyezés – Kakasi-Zsurka Sándor Balázs (2.a), felkészítő: Németh Edit
          4. évfolyam: 2. helyezés – Szilágyi Vince (4.a), felkészítő: Szalay Mária
          5. évfolyam: 8. helyezés – Nagy Rebeka Flóra (5.b), felkészítő: Albert Andrea
          6. évfolyam: 6. helyezés – Tóth Benedek (6.c), felkészítő: Czegle Mária
          7. évfolyam: 2. helyezés – Dalmi-Dienes Kende (7.b), felkészítő: Czegle Mária
          8. évfolyam: 6. helyezés – Ecsedi Hanga (8.z), felkészítő: Czegle Mária      

Labdarúgás Diákolimpia III. korcsoport megyei döntő

2024. május 9.
            1. helyezés: Gazsi Dániel (5.a), Greskó Bence (6.a), Hajnal Marcell (5.z), Kenéz Barnabás (6.d), Kóródi Zalán (5.d),
                                 Papp Ákos (5.d), Petró Bence (6.z), Pótor Zsombor (6.z), Szabados Paris (7.c) és Vatai Noel (6.d).
            Felkészítő: Szabó Ferenc Szilárd

U 11 – Kenguru bajnokság, Észak-Keleti Regionális Döntő

2024. május 4.
            2. helyezés: Ármós Anna (4.d), Csernyi Nóra (4.d), Berger Stella (5.d), Bodnár Boglárka (4.b), Csipkés Anna (4.b),
                                   Jenei Liliána (4.b), Kabai Réka (4.b), Kállai Sára (4.b), Lovas Petra (4.b), Török Blanka (4.b), Sándor Zsófia (4.z).
            Felkészítő: Bajusz György

Atlétika Diákolimpia III. korcsoport megyei döntő

2024. április 30.
          III. korcsoport
                    leány összetett csapat: 2. helyezés – Csipkés Veronika (6.a), Kiss Regina (6.d), Köles Panni (6.c),
                                                                                       Kormos Nóra (6.c), Béri Gyöngy (6.c), Csatár Borbála (6.z)
                   egyéni összetett: 1. helyezés – Csipkés Veronika (6.a)
                                                   3. helyezés – Kiss Regina (6.d)
                   fiú összetett csapat: 7. helyezés – Csaplovics Máté (5.b), Kiss Máté (5.a), Németh Bence (5.z),
                                                                                  Szilágyi Mirkó (5.c), Tóth Benedek (6.c), Berényi Ábel (6.c)
            Felkészítő: Nagy Radvány

Atlétika Diákolimpia I-II. korcsoport megyei döntő 

2024. április 29.
             I. korcsoport
                    lány csapat: 3. helyezés – Battyányi Blanka (3.c), Németh Szofi (2.z), Cogoi Sára (1.a),
                                                                    Tóth Hella (2.a), Papp Petra (3.a)
                    lány egyéni összetett: 3. helyezés – Németh Szofi (2.z)
                    fiú csapat: 2. helyezés – Asztalos Ákos (2.z), Szarvas-Pelei Máté (1.b), Csorba Pál (3.b), Balogh Balázs (3.c),
                                                                 Gorzó Máté (3.b), Dobó Milán (3.c)
            II. korcsoport
                    lány csapat: 4. helyezés – Ferenczi Regina (4.d), Gombos Dalma (4.e), Lakner Veronika (4.d),
                                                                    Safar Korina (4.e), Sum Csenge (4.d)
                    fiú csapat: 6. helyezés – Asztalos Gergő (4.z), Berényi Sebestyén (4.c), Dalanics Áron (4.e),
                                                                 Farkas Gergő (3.c), Makkai Péter (4.e), Bodnár Dominik (3.b)
                    fiú egyéni: 3. helyezés – Asztalos Gergő (4.z)
            Felkészítő: Nagy Radvány

Kóti Árpád szavalóverseny

2024. április 27.
      Ifjúsági kategória (7-18 éves)
          1. helyezés – Gém Anna (6.z), felkészítő: Emberné Balogh Emőke

V. Országos Csenki Imre Énekverseny 

2024. április 26.
      Egyéni kategória
          I. korcsoport: arany minősítés és 3. helyezés – Csonka Fanni Mimi (2.z)
         II. korcsoport: arany minősítés – Kakasi-Zsurka Emma (4.z)
         II. korcsoport: ezüst minősítés – Suszter Sára Kata (3.z)
        III. korcsoport: arany minősítés – Krajczár Lola (6.z)
        III. korcsoport: arany minősítés – Szabó Eszter (6.z)
      Csoportos kategória
          I. korcsoport: arany minősítés – Ecsedi Luca, Kiss Bianka, Nagy Boglárka Panna, Nagy Éda Anna – 2.z
         II. korcsoport: arany minősítés és 2. helyezés – Barabás Pálma, Nagy Boglárka Hanga, Nagy Norina,
                                                                                               Suszter Abigél Luca, Tátinec Emili – 3.z
         II. korcsoport: arany minősítés és 1. helyezés – Acsai Zsuzsanna Klára, Kiss Sára Rebeka, Máté Abigél,
                                                                                               Mózes Lia Anna, Puskás Zsófia – 4.z
        III. korcsoport: arany minősítés – Gáll Sarolta, Morvai-Rácz Bella, Petercsák Emma, Tóth Levente – 5.z
        III. korcsoport: arany minősítés – Kolbe Lia, Kulcsár Emma, Sisa Nóra – 6.z
        IV. korcsoport – ezüst minősítés: Nagy Csenge, Máté Priscilla, Nagy-Karcagi Adrienn, Szabó Hanga – 7.z
        IV. korcsoport – arany minősítés és 1. helyezés: Bokor Hanga, Lehner Janka, Ecsedi Hanga, Orosi Orsolya – 8.z
        Felkészítők: Kissné Szemző Eszter, Kurgyisné Nagy Mária Zsuzsanna és Vad Péter

„Ne szóljon igéd hiába” XXIII. Országos Bibliai Történetmondó Verseny 

2024. április 26.
          1. helyezés – Kasza Emma Laura (1.b), felkészítő: Rácz Klára
          1. helyezés – Francia Jázmin Adél (2.a), felkészítő: Rácz Klára
          1. helyezés – Asztalos Eszter (4.c), felkészítő: Grubisics Zsuzsanna
          2. helyezés – Sipka Borbála (5.c), felkészítő: Soproni Hajnalka
          1. helyezés – Bacsa Hédi (6.b), felkészítő: Kurgyisné Nagy Mária Zsuzsanna
          2. helyezés – Reményik Hanna Boglárka (7.c), felkészítő: Kurgyisné Nagy Mária Zsuzsanna
      Az illusztrációs verseny kategóriában
          1. helyezés – Harman Anna (6.c), felkészítő: Szakál László
          2. helyezés – Kasuba Virág Napsugár (8.b), felkészítő: Szakál László

XXXII. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny –
vármegyei forduló

2024. április 26.
          5. évfolyam: 2. helyezés – Pápai Gréta (5.z), felkészítő: Karcza Sándorné
          6. évfolyam: 2. helyezés – Kiss Lénárd (6.a), felkészítő: Élesné Nagy Fruzsina
                                 3. helyezés – Kólya Gréta (6.c), felkészítő: Élesné Nagy Fruzsina

XXXIV. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiaverseny –
vármegyei forduló

2024. április 26.
          3. helyezés – Simon Lilla Borbála (8.a), felkészítő: Élesné Nagy Fruzsina

Atlétika Diákolimpia III-IV. korcsoport megyei döntő

2024. április 24.
           III. korcsoport
                    lány egyéni 600 m: 2. helyezés – Kiss Regina (6.d)
                    lány egyéni 60 m: 1. helyezés – Csipkés Veronika (6.a) – döntőbe jutott
                                                     2. helyezés – Csatár Borbála (6.z)
           IV. korcsoport
                    lány egyéni 100 m: 2. helyezés – Szabó Réka (7.a)
            Felkészítő: Nagy Radvány

2024 Sebők Gábor országos emlékverseny

2024. április 18-19..
            1. helyezés: Balogh Nátán (6.c), Tóth Benedek (6.c) és Veres Nimród (6.c), felkészítő: Kunné Sztáray Ágota
            3. helyezés: Nagy Kiara (6.c), Szécsi Dóra (6.b) és Kiss Lénárd (6.a), felkészítő: Kunné Sztáray Ágota

XXVII. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny –
második forduló

2024. április 15.
          6. helyezés – Pápai Gréta (5.z), felkészítő: Emberné Balogh Emőke
          1. helyezés – Bacsa Hédi (6.b) – döntőbe jutott, felkészítő: Erdei Zoltánné
          8. helyezés – Pluhár Zsófia (7.z), felkészítő: Bencze Gábor
          8. helyezés – Németh Máté (8.b), felkészítő: Erdei Zoltánné
        10. helyezés – Kiss Lilla (8.c), felkészítő: Erdei Zoltánné

XXI. Debreceni Költészeti Fesztivál
„Magyar irodalom gyöngyszemei” – az Ibolya Utcai Általános Iskola szavalóversenye

2024. április 15.
      Általános iskola felső tagozat (5-8. évfolyam)
          1. helyezés – Gém Anna (6.z), felkészítő: Emberné Balogh Emőke

Madarak és Fák Napja Országos Verseny 2024 – megyei forduló

2024. április 12.
          2. helyezés: Szűcs Dorottya (6.c), Farkas Pál (6.c) és Tóth Benedek (6.c)
           Felkészítő: Szakál László

„Velünk az Isten!” Országos Bibliaismereti Verseny 

2024. március 22-23.
          II. korcsoport: 3. helyezés – Bartal Zsófi Detti (3.z), Gombos Dalma (4.e), Iváncsik Bálint Attila (3.c),
                                                             Juhász-Bölcskei Natália (3.z), Kovács Anna (3.z)
         Színi előadás: Dicsérő oklevél – Bartal Zsófi Detti (3.z), Gombos Dalma (4.e), Iváncsik Bálint Attila (3.c),
                                                                   Juhász-Bölcskei Natália (3.z), Kovács Anna (3.z), Bacsa Gréti (2.b),
                                                                   Bagaméri-Janik Sára (2.b), Kállai Abigél (2.b), Lovas-Kiss Kamilla (2.b),
                                                                   Mizsák Márton (2.b), Perge Julianna (2.b)

Szelídek öröksége – Az élet vize
Komplex tanulmányi fenntarthatóság és környezetvédelmi verseny

2024. március 22.         
3-4. osztályos kategória
          1. helyezés: Kovács Aliz (4.c), Szücs Flóra (4.c), Gulyás Villő (4.c), felkészítő: Orosz Magdolna
5-8. osztályos kategória
          2. helyezés: Farkas Pál (6.c), Szücs Dorottya (6.c), Tóth Benedek (6.c), felkészítő: Orosz Magdolna

Játékos vetélkedő Jézus korában 

2024. március 21.
          1. helyezés: Kolbe Lia (6.z), Pluhár Zsófia (7.z) és Grubisics Hunor (7.c)
          Felkészítők: Grubisics Zsuzsanna, Kurgyisné Nagy Mária Zsuzsanna és Szilágyi Tamás

Hajdú-Bihar Vármegyei Tollaslabda Diákolimpia – döntő

2024. március 9.
          „B” kategória
            I. korcsoport Leány: 2. helyezés – Varga Zsófia Ilka (1.a)
                                                 6. helyezés – Hernádi Zsófia (4.c)
          III. korcsoport Leány: 10. helyezés – Oláh Gréta Dorottya (7.a)
                                                 11. helyezés – Szabó Viktória (7.a)

,,Csodát Virágzik a jelen” – Református Iskolák Kárpát-medencei Találkozója

2024. március 8.
          Anyanyelv
          1. helyezés – Kormos Dávid (6.c), felkészítő: Emberné Balogh Emőke
          2. helyezés – Juhász-Bölcskei Natália (3.z), felkészítő: Szécsiné Szász Enikő 
          Matematika
          2. helyezés – Szilágyi Vince (4.a), felkészítő: Szalay Mária
          Prózamondás
          1. helyezés – Sipka Borbála (5.c), felkészítő: Emberné Balogh Emőke
          1. helyezés – Gorzás Levente (8.a), felkészítő: Bajiné Takács Margit
          Versmondás
          1. helyezés – Hernádi Zsófia (4.c), felkészítő: Kiss Sára
          Rajz
          1. helyezés – Kállai Eszter (6.b), felkészítő: Szakál László
          2. helyezés – Berki Amina (4.c), felkészítő: Kiss Sára
          Különdíj – Szilágyi Sára Csenge (7.b), felkészítő: Lócska Orsolya Dóra

Észak-Kelet Magyarország Területi Tollaslabda Diákolimpia Döntő

2024. március 6.
        „B” kategória
            I. korcsoport Leány: 7. helyezés – Varga Zsófia Ilka (1.a)

Református Iskolák Országos Angol és Német Nyelvi versenye

2024. március 4.
            5. helyezés: Szécsi Dóra (6.b), felkészítő: Kunné Sztáray Ágota

Yettel ProSuli Informatikai Csapatverseny

2024. február 26.
           5-6. évfolyam: 1. helyezés – Greskó Bence (6.a), Kiss Lénárd (6. a), Kovács Boldizsár (6.c), Komlósi Ádám (6.d)
          Felkészítő: Bodóné Vladár Edit

MatekÁsz matematika verseny – megyei forduló

2024. február 23.
           2. helyezés: Szilágyi Vince (4.a), felkészítő: Szalay Mária Erzsébet
           9. helyezés: Bíró Tamara (5.d), felkészítő: Czegle Mária

Zrínyi Ilona Matematika Verseny Megyei forduló

2024. február 16.
          6. helyezés: Látkóczki Levente (8.c), felkészítő: Albert Andrea
          9. helyezés: Kakasi-Zsurka Sándor Balázs (2.a), felkészítő: Németh Edit
        10. helyezés: Juhász-Bölcskei Natália (3.z), felkészítő: Szécsiné Szász Enikő

7-8. évfolyamos tanulók XXXI. országos történelem tanulmányi
versenye 2023/2024

2024. február 8.
          4. helyezés: Pluhár Zsófia (7.z), felkészítő: Mercsné Juhász Anikó
        10. helyezés: Fekete Ábel István (8.c), felkészítő: Mercsné Juhász Anikó

Úszás diákolimpia – megyei döntő

2024. február 8.
          III. korcsoport B kategória
                    100 m hátúszás: 4. helyezés – Kulcsár Emma (6.z)
                    100 m gyorsúszás: 2. helyezés – Kulcsár Emma (6.z)
          II. korcsoport
                    50 m mellúszás: 4. helyezés – Kovács Kálmán Kristóf (3.z)
                    50 m gyorsúszás: 6. helyezés – Kovács Kálmán Kristóf (3.z)
           I. korcsoport
                    50 m mellúszás: 5. helyezés – Horváth Enikő (1.b)
                    50 m hátúszás: 5. helyezés – Horváth Enikő (1.b)

Nyelvész anyanyelvi verseny – megyei forduló

2024. január 26.
          4. helyezés: Bíró Tamara (5.d), felkészítő: Bencze Gábor
          5. helyezés: Szilágyi Vince (4.a), felkészítő: Szalay Mária Erzsébet

Röplabda Városi Diákolimpia

2024. január-február
          IV. korcsoport fiú: 3. helyezés – Pók Milán (8.c), Dávid Dominik (8.c), Pindicska Máté (8.c), Gulyás László (8.c),
                                                                    Dászkál Ákos (8.d), Borbély Viktor (8.d), Cseh Levente (8.b), Béke Benjamin (8.b),
                                                                    Simon Vince (8.z)
          IV. korcsoport lány: 3. helyezés – Balla Jázmin (8.b), Török Dorka (8.b), Kasuba Virág (8.b), Juhász Réka (8.b),
                                                                      Szatmári Hédi (8.b), Fekete Fanni (8.b), Ladányi Petra (8.b), Balogh Boglárka (8.d),
                                                                      Török Krisztina (8.d), Sós Lelle (8.a)
          Felkészítők:

Úszás diákolimpia – városi döntő

2024. január 17.
          III. korcsoport B kategória
                    100 m hátúszás: 1. helyezés – Kulcsár Emma (6.z)
                    100 m gyorsúszás: 2. helyezés – Kulcsár Emma (6.z)
          II. korcsoport
                    50 m mellúszás: 3. helyezés – Kovács Kálmán Kristóf (3.z)
                    50 m gyorsúszás: 5. helyezés – Bódi Zsuzsanna (4.d)
                    50 m gyorsúszás: 6. helyezés – Kovács Kálmán Kristóf (3.z)
                    50 m hátúszás: 5. helyezés – Bódi Zsuzsanna (4.d)
           I. korcsoport
                    50 m mellúszás: 3. helyezés – Horváth Enikő (1.b)
                    50 m hátúszás: 5. helyezés – Horváth Enikő (1.b)

Úszás diákverseny – „A” kategória

2024. január 17.         
           IV. korcsoport
                    100 m gyorsúszás: 1. helyezés – Araczki-Szabó Olivér (8.a)
                    100 m gyorsúszás: 1. helyezés – Kovács Kitti (8.z)
                    100 m hátúszás: 1. helyezés – Kovács Kitti (8.z)
                    100 m hátúszás: 2. helyezés – Araczki-Szabó Olivér (8.a)

Bolyai Természettudományi Csapatverseny – körzeti forduló

2024. január 12.
          3. helyezés: Finta Barnabás (4.e), Imre-Gőgh Konrád (4.e), Makkai Péter(4.e), Dalanics Áron (4.e)
          5. helyezés: Farkas Pál (6.c), Dezső Vencel (6.c), Tóth Benedek (6.c), Kovács Boldizsár (6.c)
          7. helyezés: Kecskés Hugó (7.b), Nagy Martin (7.b), Finta Simon (7.b), Reichel Marcell (7.b)
          7. helyezés: Pataki Máté (8.c), Berényi Simon László (8.c), Vincze-Gál Milán (8.c), Látkóczki Levente (8.c)
          Felkészítő: Élesné Nagy Fruzsina

Karácsonyi Versmondó Verseny

2023. december 5-6.
          1-2. évfolyam: 1. helyezés – Franczia Jázmin (2.a)
                                     2. helyezés – Horváth Enikő (1.b)
                                     3. helyezés – Mezei Kötöny (1.a)
          3-4. évfolyam: 1. helyezés – Asztalos Eszter (4.c)
                                     2. helyezés – Kakasi-Zsurka Emma (4.z)
                                     3. helyezés – Suszter Sára Kata (3.z)
          5-6. évfolyam: 1. helyezés – Sipka Borbála (5.c)
                                     2. helyezés – Kiss Kamilla (6.c)
                                     3. helyezés – Gém Anna (6.z)
          7-8. évfolyam: 1. helyezés – Gorzás Levente (8.a)
                                     2. helyezés – Halász Fanni (8.b)
                                     3. helyezés – Reichel Marcell (7.b)

Kosárlabda B33 Diákolimpia – megyei döntő 

2023. december 6.
          1. helyezés: Lány csapat – Czégény Helga, Kolozsvári Dóra, Sztojka Anna, Varga Linda
          1. helyezés: Fiú csapat – Dalmi-Dienes Kende, Fárbás Benjámin, Fárbás Dániel, Ortutay Bendegúz

Iskolák közötti Bozsik Labdarugó bajnokság
Tavaszi forduló

2023. december 2.
          1. helyezés: Vizeli Vajk, Balogh Balázs, Barta János, Vizeli Örs, Kola Zsolt, Szabó Zalán, Újhelyi András
          Felkészítő: Kozma Katalin

Őszi forduló

2023. október 21.
          1. helyezés: Dinkó Vince, Barta János, Kola Zsolt, Szanyi Botond, Fedor Dániel, Gönczi Levente,
                               Bányai Gergely, Újhelyi András, Vizeli Örs, Szabó Zalán
          Felkészítő: Kozma Katalin

28. Országos Zsoltáréneklő Verseny
Egyéni Zsoltáréneklő Verseny

2023. december 1.
          3. korcsoport: arany minősítés – Suszter Abigél Luca (3.z)
          4. korcsoport: arany minősítés – Kakasi-Zsurka Emma (4.z)
          6. korcsoport: arany minősítés – Krajcár Lola (6.z) 
          7. korcsoport: arany minősítés + 3.helyezés – Máté Priszcilla (7.z)

Páros Dicséreténeklő Verseny

2023. december 1.
            I. korcsoport: arany minősítés – Csonka Fanni Mimi, Nagy Boglárka
           II. korcsoport: arany minősítés + 1.helyezés – Csatár Janka, Sándor Zsófia
          III. korcsoport: arany minősítés – Szabó Eszter, Dénesi Anna Iringó
          IV. korcsoport: arany minősítés + 1.helyezés – Ecsedi Hanga, Orosi Orsolya
          Felkészítők: Kissné Szemző Eszter, Vad Péter Zsigmond

„Regionális Nyelvi Tehetségkutató” verseny angol nyelvből, 2023 – Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona

2023. november 30.         
          1. helyezés – Holopovics Petra (8.d), felkészítő: Kovácsné Jendrek Anikó
          3. helyezés – Holopovics Nóra (8.z), felkészítő: Oláh Ildikó    

„Regionális Nyelvi Tehetségkutató” verseny angol nyelvből, 2023 – Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona

Országos Meseíró, Mesemondó, Kézműves, Szépíró és Angol-német fordító
verseny

2023. november 17.         
Kézműves kategória 3-4. évfolyam
          2. helyezés: Krizsán Liliána (4.c), Papp Indira (4.c), Kiss Hanga (4.c), felkészítő: Orosz Magdolna

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – körzeti forduló

2023. november 10.
          5. helyezés: Varga Lilla Viola (8.c), Kiss Lilla (8.c), Berényi Simon László (8.c), Pindicska Máté (8.c) 
          6. helyezés: Mizsák Zsuzsa (7.a), Végh Bori Bíborka (7.a), Szabó Réka (7.a), Illés Anna Borbála (6.a)
          9. helyezés: Bányai Zsigmond (8.b), Németh Máté (8.b), Magyar Dániel (8.b)
          Felkészítők: Bajiné Takács Margit, Erdei Zoltánné 

Mozdulj Debrecen! – csapat váltóverseny 

2023. október 25.
          Döntőbe jutottak: Mizsák Zsuzsanna (7.a), Szabó Réka (7.a), Csukás Levente (7.b), Gábor Hunor (7.b),
                                           Molnár Luca (7.b), Nagy Tamás (7.b), Sándor Kristóf (7.b), Balla Jázmin (8.b),
                                           Bányai Zsigmond (8.b), Török Dorka (8.b)
          Felkészítők: Nagy Ágnes, Szabó Ferenc Szilárd

Futsal Városi Diákolimpia

2023. október
          IV. korcsoport: 2. helyezés – Mezősi János (7.c), Szabados Paris (7.c), Sándor Kristóf (7.b), Nagy Tamás (7.b),
                                                              Vatai Noel (6.d), Cseh Levente (8.b), Magyar Dániel (8.b),
                                                              Rizán Lénárd (8.a), Kiss Domonkos Mátyás (8.z), Pindicska Máté (8.c)
          Felkészítők: 

Bolyai Matematika Csapatverseny – megyei forduló

2023. október 13.         
          1. helyezés: Juhász-Bölcskei Natália (3.z), Nagy Marcell (3.z), Magyar Anna (3.z), M. Tóth Olivér (3.z) 
          2. helyezés: Pataki Máté (8.c), Berényi Simon László (8.c), Látkóczki Levente (8.c), Pindicska Máté (8.c)
          4. helyezés: Ecsedi Hanga (8.z), Orosi Orsolya (8.z), Újpál Amina (8.z) 
          6. helyezés: Somi Bence (3.b), Szabó Márton (3.b), Kola Zsolt (3.b)
          Felkészítők: Albert Andrea, Czegle Mária, Kálmándi Zoltánné, Szécsiné Szász Enikő 

 

 

Megszakítás